Podle odborníků koronavirus jen tak nezmizí. S největší pravděpodobností bude nutné i po uvolnění opatření, ke kterému právě dochází, dále dodržovat nadstandardní hygienická pravidla. Nejde jen o používaní roušek a častější mytí rukou. Nutná bude též průběžná dezinfekce rukou při práci s klientem a rovněž dezinfekce prostor. S tím vším vám pomůže dezinfekce ANTI-COVID.

Svět se s koronavirem změnil. Pokud jde o čistotu a hygienu, budeme muset být ještě větší puntičkáři. O to více, pokud zodpovídáme rovněž za zdraví našich klientů. Ať již přijdou do našeho kadeřnictví, beauty salonu, na manikúru, pedikúru či do fitka. Více než jednorázové rukavice potřebujeme vyřešit častější dezinfekci rukou. O stejné můžeme požádat při vstupu do salonu naše klienty. A kde funkční prostředek proti virům vzít? Účinným pomocníkem je dezinfekce ANTI-COVID.

Dezinfekce ANTI-COVID pomůže udržet hygienu ve vašem znovuotevřeném salonu či provozovně.

Dezinfekce ANTI-COVID pomůže udržet hygienu ve vašem znovuotevřeném salonu či provozovně.

Dezinfekce podle receptu WHO

Dezinfekční přípravek ANTI-COVID je vyroben přímo na základě doporučené receptury Světové zdravotnické organizace (WHO). Hodí se na dezinfekci rukou, ale i různých povrchů a nástrojů, které neprochází sterilizací. Jde o šetrný prostředek bez nadbytku pokožce škodících látek. Proto je dobře snášen i při dlouhodobém používání. Pokud jej používáte během celého dne, je vhodné ráno i večer ošetřovat ruce výživným a mastným krémem. Případně používat jako péči na ruce některý z kvalitních olejů: olivový, arganový a jiné.

Jak dezinfekce ANTI-COVID funguje?

ANTI-COVID je funkční dezinfekce gelové konzistence se schopností účinně likvidovat viry, včetně koronaviru, plísně a bakterie. Je účinnou zejména proti SARS-CoV-2, MERS, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV, Candidaalbicans, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, ale i dalším patogenům.

Dezinfekční přípravek proti virům a dalším patogenům se nanáší v množství 3 ml na každou ruku. Celkem tedy na jedno použití užijete zhruba 6 ml přípravku. Ten se pak vtírá do pokožky, až dojde k úplnému vstřebání či odpaření. Obvykle jde o proces trvající zhruba jednu minutu. Dezinfekčním gelem ošetřujeme celé ruce, včetně zápěstí, prostorů mezi prsty, kolem nehtů, a dle možností i pod nehty. Přípravek bychom neměli na ruce aplikovat více než 10× za den, aby nedošlo k nadměrnému vysušení až podráždění pokožky. Na poraněné ev. ekzematické pokožce může gel způsobovat podráždění. V těchto případech se nedoporučuje jeho používání.

Podobně jako ruce lze gelem ošetřit i povrchy různých nástrojů: fénů, hřebenů a kartáčů, stolků, křesel, cvičebních strojů apod. Přestože je dezinfekce velice šetrná, před rozsáhlejším použitím vyzkoušejte reakci povrchu na složení dezinfekce.

ANTI-COVID se hodí na dezinfekci rukou i povrchů.

ANTI-COVID se hodí na dezinfekci rukou i povrchů.

Otvírá se „za pár“! Připravte si dezinfekci a další ochranné a čisticí pomůcky

Dezinfekci ANTI-COVID, ale též další čisticí prostředky a úklidové a hygienické pomůcky, nabízí e-shop VládceMopu.cz. Vybavte svůj podnik či provozovnu vším potřebným nejlépe ještě před znovuotevřením. ANTI-COVID se prodává v praktickém litrovém balení za velice přijatelnou cenu 179 Kč nebo v 5l balení za 599 Kč. Hodí se jako dezinfekce na ruce i jako dezinfekce na povrchy.

Zdroj obrázků: Depositphotos, VladceMopu.cz, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail