Dětské reflexní vesty i reflexní pásky mění šatník dětí i módu dospělých. Podívejte se na sortiment reflexních doplňků, které zvýší vaši bezpečnost.

Bezpečnost mění módu. Základní součástí dětského šatníku se stalo nejen oblečení, boty a další doplňky opatřené bezpečnostními reflexními prvky, ale i samostatné reflexní vesty. A bezpečná móda zaklepala i na šatník dospělých. Být vidět už je povinnost. A stačí k tomu málo – reflexní páska pro chodce. Máte už vše, co potřebujte, abyste se vyhnuly pokutě, která teď hrozí i chodcům a abyste dostatečně chránili své dítě?

Opatřit dítěti oblečení s reflexními prvky je chvályhodné, ale skutečně nejviditelnějším řešením jsou dětské reflexní vesty.

Opatřit dítěti oblečení s reflexními prvky je chvályhodné, ale skutečně nejviditelnějším řešením jsou dětské reflexní vesty.

Dětské reflexní vesty nejen na kolo

Dítě se dostává do mnoha nebezpečných situací. V zimním období chodí do školy často ještě za šera, v létě zas mají děti více volnosti a i ta nejméně frekventovaná silnice se nakonec dokáže stát nebezpečnou až osudnou. Ještě problematičtější je oblíbená dětská činnost – jízda na kole. Je jedno, jestli na něm dítě jedí ve volném čase, o prázdninách, nebo se s námi vydá na cyklovýlet, kde jej máme více pod dozorem. Nebezpečná situace vznikne kdekoliv. Důležité je, aby bylo dítě dobře vidět a řidiči, ale třeba i další cyklisté, dokázali na přítomnost dítěte včas a účinně reagovat. Opatřit dítěti oblečení s reflexními prvky je chvályhodné, ale skutečně nejviditelnějším řešením jsou dětské reflexní vesty.

V sortimentu e-shopu Altima.cz najdete dětské reflexní vesty různých velikostí, s potisky i bez nich, se zapínáním vepředu, na boku na suchý zip, nebo jednoduše navlékací přes hlavu.

V sortimentu e-shopu Altima.cz najdete dětské reflexní vesty různých velikostí, s potisky i bez nich, se zapínáním vepředu, na boku na suchý zip, nebo jednoduše navlékací přes hlavu.

Reflexní vesta dokáže dítě bavit. Společnost Altima LZ, která se na oblečení s reflexními prvky a reflexní doplňky specializuje, dodává dětské reflexní vesty dokonce s dětskými potisky. V noci je pak použití reflexní vesty pro děti ještě zajímavější a dětská fantasie ve světélkujících reflexních prvcích umí najít i samotnou hru. V sortimentu e-shopu Altima.cz najdete dětské reflexní vesty různých velikostí, s potisky i bez nich, se zapínáním vepředu, na boku na suchý zip, nebo jednoduše navlékací přes hlavu. Reflexní vesty znamenají pro vaše dítě bezpečnější léto i bezpečný školní rok.

Reflexní vesta dokáže dítě bavit. Společnost Altima LZ, která se na oblečení s reflexními prvky a reflexní doplňky specializuje, dodává dětské reflexní vesty dokonce s dětskými potisky.

Reflexní vesta dokáže dítě bavit. Společnost Altima LZ, která se na oblečení s reflexními prvky a reflexní doplňky specializuje, dodává dětské reflexní vesty dokonce s dětskými potisky.

Reflexní páska pro chodce se stala povinným módním doplňkem

Módu, kterou jde vidět, musí nosit i dospělí. Přikazuje to novela zákona o silničním provozu 361/2000 Sb., která vstoupila v platnost v únoru 2016. A tou se ze dne na den změnila i móda. Pokud nosíme sportovní oblečení, často již má samo o sobě řadu reflexních prvků. Podobně jako sportovní boty. Ty se ale časem opotřebují a musí se nahradit externími. Pokud ale nosíme klasickou fashion konfekci, na té reflexní prvky nenajdeme. Optimálním řešením jsou reflexní pásky pro chodce. Altima LZ nabízí oblíbené samonavíjecí reflexní pásky, kterými stačí poklepnout na paži a páska se nám kolem ní sama ovine, ale i reflexní pásky na suchý zip či pásky s aktivním blikáním. Reflexní páska pro chodce se nejčastěji upevňuje na paží, ale velice často ji lze vidět upevněnou na rukojeti dámské kabelky. Altima nabízí reflexní pásky v různých barvách a dokonce opatřené estetickými fashion prvky – kytičkou nebo srdíčkem.

Reflexní páska pro chodce se stala povinným módním doplňkem

Reflexní páska pro chodce se stala povinným módním doplňkem

 

Zdroj obrázků: FL, Altima LZ

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail