Dětské povlečení jako dárek – vedou dětští hrdinové z pohádek

Podzim je ideální čas na změny v ložnici. Obvykle nepotřebujeme měnit nábytek. Změny dokážeme dělat poměrně levně za pomoci bytového textilu – konkrétně především díky povlečení. U toho nezapomeňte ani na děti. Snové povlečení s oblíbenými pohádkovými hrdiny si pro ně můžete nachystat už i jako dárek k Vánocům.

Je čas na povlečení pro podzim a zimu

Každý bydlíme jinak a mnohdy pro nás podzim a zima neznamenají nutnou změnu povlečení z letního na hřejivé zimní. V bytech, zejména panelových, ale i v moderních novostavbách, bývá i v ložnicích přetopeno, a tak obvykle potřebujeme pouze klasické bavlněné povlečení jako v létě. Hodí se však jiný styl, který změní letní atmosféru na podzimní, zimní či vánoční. V rodinných domech a zejména na chalupách naopak teplejší povlečení i prostěradla oceníme. Spíme ve výrazně chladnějších místnostech. Hodí se například flanelové povlečení, anebo kvalitnější alternativa k mikroplyšovému oblečení – povlečení z mikroflanelu.

Ať vás nezebou nohy

To, co jsme v létě tolerovali, nám v zimě může vadit. Mladší generace, ale už i generace dnešních třicátníků či čtyřicátníků, nám poněkud povyrostla. Klasická délka přikrývek a povlečení nemusí stačí. Z 200cm povlečení nám mohou čouhat nohy a v zimě nás pak nepříjemně zebou. Ideální je proto prodloužené povlečení (a samozřejmě i delší přikrývka). Výrobci na tento fakt myslí a například český výrobce Vesna nabízí velice povedené modely povlečení pro přikrývky v rozměrech 140×220 cm, tedy o 20 cm delší povlečení, než je standard.

Dětské povlečení snů

Nezapomeňte ani na děti. Na povlečení jde doslova zhmotnit dětské sny. Mohou se na něm prohánět rychlá auta i noblesní koně. Kutálet koťátka i štěňátka. A samozřejmě máme možnost nechat dětem do snů vklouznout jejich dětské hrdiny. Bořka Stavitele, Sponge Boba, malou mořskou vílu Ariel, Minie, hrdiny z Avengers, Paw Patrol a mnoho dalších. Právě v e-shopu Vesna.cz jsou na plnění snů našich dětí připraveni. Díky krásnému dětskému povlečení jim můžete zpříjemnit podzim bez školy a kamarádů, nebo si pro ně některé krásné dětské povlečení připravit již jako dárek pod vánoční stromek.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail