Nakupujete z druhé ruky? Pokud ne, začněte! Dětské oblečení z bazaru pro kojence i školáky, ale i jiné kojenecké či školské potřeby se vyplatí.

Ještě donedávna jsme se zejména my ženy dělily na dvě skupiny: na ty, které milujeme nakupování ve „frcu“, a na ty, pro které je překročit práh second handu naprosto nepředstavitelná záležitost. Doba se však v posledních letech mění. Klasické kamenné second handy ztrácí na oblibě. Prodej obnošených věcí se přesunul na internet. Avšak i ten malinko strádá zejména v oblasti oblečení, protože obchody dnes už umí nabídnout tak levnou novou módu, že si jej můžeme i v klasických obchodech dovolit nakupovat více, než jsme vůbec schopny vynosit. Avšak jiné je to, pokud jde o dětské oblečení z bazaru. A nejen o něj. Rovněž o různé dětské potřeby, zejména kojenecké, o dětské hračky nebo o sportovní potřeby pro děti.

Dětský bazar umí plnit sny našich ratolestí, i když si zrovna nemůžeme dovolit utrácet. Dětské oblečení z bazaru, hračky i školní potřeby – to vše se oplatí koupit z druhé ruky.

Víte, po čem vaše děti touží? Dětský bazar umí plnit sny našich ratolestí, i když si zrovna nemůžeme dovolit utrácet. Dětské oblečení z bazaru, hračky i školní potřeby – to vše se oplatí koupit z druhé ruky.

Dětské oblečení z bazaru je velký fenomén dneška

Pokud máte dítě, rychle zjistíte, že FMCG (tedy Fast Moving Consumer Goods) nejsou jen potraviny a nápoje. Je totiž až neuvěřitelné, s jakou rychlostí dokáže dítě vyrůst z oblečení,bot, přestat používat některé pomůcky nebo se zajímat o některé hračky. Počáteční entusiasmus, že svému dítěti budete kupovat jen to nejlepší, vás rychle přejde, když drahou a krásnou knížku přetvoří k obrazu svému asi do minuty, z nových bot vyrve pevně vlepenou vložku do 30 vteřin a do oblečení nachystaného již předem na zimu se vlastně nevejde vůbec. Prostě se stane, že jednu velikost oblečení přeskočí úplně. A to jsou chvíle, kdy by i nejzarytější odpůrkyně bazarů měly zapřemýšlet, jestli dětský bazar není pro dítě lepším řešením, než nákupy v luxusních buticích.

Oblečení pro kojence a děti z bazaru vůbec nemusí být jenom na donošení na zahradu

Kdo už někdy dětský bazar k nákupu využil, třeba zrovna pokud jde o nákupy dětského oblečení, bude velice překvapen. Především šíří sortimentu, který zde koupíte, ale i kvalitou. Nikdo vám zde neprodává nadměrně obnošené věci, ani oblečení od dětí starší tři generace. Mnohdy jde o věci, které původní majitelka svému dítěti oblékla jenom párkrát, někdy vůbec. Děti rychle rostou, dostáváme pro ně spousty dárků od babiček a dalších příbuzných či známých, a tak se snadno stane, že některé kousky ani neoblečeme.

Dětské oblečení z bazaru pro kojence je mnohdy nové, nebo jen několikrát použité.

Dětské oblečení z bazaru pro kojence je mnohdy nové, nebo jen několikrát použité.

Dalším zdrojem na bazarech je oblečení z ciziny. Dětské oblečení se vozí v balících na kila a následně se prodává v online bazarech. Je to skvělý, mnohdy i zcela nový značkový sortiment, za někdy i méně než desetinu původní ceny. Takto si lze třeba nakoupit i před narozením dítěte oblečení pro kojence. Kojenecký bazar je vůbec jedním z nejoblíbenějších pokud jde o dětský sortiment.

Hračky z bazaru? Letí hlavně sportovní vybavení

Podobné je to i pokud jde o hračky. Nemyslím si, že kupovat dítěti na bazaru použitého plyšáka je to pravé. Dokonce ani neúplná stavebnice neoslní. Ale koupit dětem na bazaru dětské kolo, lyže, ale i obří set základních duplo či lego kostek – to je volba určitě výborná. Stejně tak je tomu když kupujeme houpačku nebo plastový domeček na zahradu. Bazar hraček je i místo, kde dokážete vyřešit problém se ztracenou oblíbenou kostičkou nebo jinou částí oblíbené hračky vaší ratolesti. Zkuste najít na bazaru hračku stejnou a chybějící dílek takto nahradit.

Oblíbeným sortimentem jsou sportovní potřeby pro děti z bazaru.

Oblíbeným sortimentem jsou sportovní potřeby pro děti z bazaru.

V bazaru seženete i školní potřeby

Pro rodiče je dítě velkou finanční zátěží nejen při narození, ale třeba i když jde poprvé do školy. I školní potřeby lze přitom pořídit v bazaru. Může jít o různé sady pro prvňáčky, ale i starší děti, které prodávají rodiče poté, co je jejich ratolest už v pozdějším věku nepotřebuje. Ale spíše zde najdete výhodné nabídky různých prodejců, především e-shopů, kteří prostřednictvím bazarů nabízí svůj zcela nový, většinou však cenově zvýhodněný sortiment.

V bazaru vybavíte dítě i do školy.

V bazaru vybavíte dítě i do školy.

Ukliďte si díky bazaru

Při dětech se nám doma hromadí množství věcí, kterých se časem prostě potřebujeme zbavit. S dětmi je dobré uzavřít dohodu, že pokud chtějí novou hračku, musí se s nějakou jinou, starší, rozloučit, Je to dobrý způsob, jak naučit dítě přistupovat uvážlivě k pořizovaní si nových a nových hraček.

Kam ale s těmi starými? Inzerce zdarma na bazarech je pro vás řešení. Nabídněte hračky, ale i nepotřebné školní potřeby, oblečení, boty, potřeby pro kojence, dětské sportovní potřeby a jiné věci na bazare dalším rodičům. Doma si uklidíte a navíc si takto vyděláte na něco, co právě váš potomek potřebuje. A možná tuto věc zrovna na bazaru též najdete, takže nebudete muset utrácet zbytečně za novou věc.

Potřebujete radikálněji uklidit hračky a těch nepotřebných se zbavit? Nevyhazujte je! Radost mohou díky nabídce v bazaru udělat jiným dětem.

Potřebujete radikálněji uklidit hračky a těch nepotřebných se zbavit? Nevyhazujte je! Radost mohou díky nabídce v bazaru udělat jiným dětem.

Začíná školní rok a vy už víte, jak ušetřit. Pojďte si doma udělat pořádnou inventuru nepotřebných dětských věcí, prodat je a na bazaru rovnou levněji nakoupit vše, co vaše dítě aktuálně potřebuje. Vyzkoušejte server Biginzerce.cz, který měsíčně navštíví přes 100 000 lidí, kteří k nákupům přistupují stejně chytře, jako vy.

Zdroj obrázků: Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail