Dětské oblečení patří již do tradičního sortimentu značky John Galliano. Módní kolekce John Galliano Kids se pro letošní jaro a léto 2014 inspirovala vodním světem a podmořským životem. Dívčí i klukovské oblečení hýří potisky s mořskými a námořnickými motivy a také kombinuje tyto potisky s oblíbeným gallianovským novinovým potiskem.

Jarní a letní oblečení pro děti John Galliano Kids má šmrnc a atmosféru letní dovolené. Vzory vypadají jako by si děti samy namalovaly zážitky z prázdnin u moře. Hra s písmem, symbolikou vody a námořnickými symboly, ale také obrazy podmořského světa a tradiční potisk Galliano Gazette vytvořili dohromady úchvatnou a neopakovatelnou koláž pro dětskou kolekci.

Hrdinou módní značky John Galliano Kids je malý námořník či malá oceánografka skoumající mořské dno, podmořské živočichy, rostliny.

Hrdinou módní značky John Galliano Kids je malý námořník či malá oceánografka skoumající mořské dno, podmořské živočichy, rostliny.

FOTOGALERIE: Dětské oblečení jako odraz mořského světa

Dětské oblečení John Galliano Kids – kluky pro holky i kluky, doplňují módní doplňky: letní šály a šátky, letní čepice a klobouky, tašky a baťůžky, pásky a čelenky. Barevnost je pestrá, ale u dívčích modelů oblečení se často vyskytuje červenobílá kombinace, u klukovské kolekce je více modré a zelené. Dětské oblečení John Galliano Kids nabídne také džínovou část kolekce a speciality jako je dětská kožená bunda na kolo, voděodolné bundy, letní dupačky pro nejmenší námořníky či teplé fleece pončo. Samozřejmostí pro letní kolekci jsou dívčí plavky i plavky pro kluky a také dětské boty.

Tradiční Galliano Gazette potisk se na dětské kolekci oblečení pro jaro a léto 2014 míchá s námořnickými symboly a obrazy podmořského světa.

Tradiční Galliano Gazette potisk se na dětské kolekci oblečení pro jaro a léto 2014 míchá s námořnickými symboly a obrazy podmořského světa.

FOTOGALERIE: Dětské oblečení má atmosféru dovolené u moře

Zdroj obrázků: dětské oblečení John Galliano Kids, melijoe.com, childsplayclothing.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail