Vsaďte na dětské oblečení, které se šije v Česku a pro české děti. Veselá nohavice je projekt, který změnil šatník dětí od batolat až po školní věk.

Kvalitní dětské oblečení má svá specifika, na která přijdeme jako máma či táta velice rychle. Zjistíme, že je sice hezké, kolik dostáváme dárků v podobě oblečení třeba od babiček a tetiček, jenomže mnohé z nich nejsou zrovna pro dítě praktické ani pohodlné. Hromadí se nám kousky, jež nejdou sladit. S řadou věcí si dají třeba zrovna prarodiče skutečně práci – shánějí různé pletené svetříky, takové, jaké jsme nosívali jako děti. Jak jim však vysvětlit, že v dětské módě je již nahradily mnohem praktičtější flísové mikiny? Nechceme levné oděvy pro děti z Číny, ani nekvalitní, téměř jednorázové kousky, které ztratí tvar a barvu po jednom vyprání. Kde tedy nakupovat?

Veselá nohavice – to je dětské oblečení české produkce, které oceňují děti i rodiče.

Veselá nohavice – to je dětské oblečení české produkce, které oceňují děti i rodiče.

Vsaďte u dětského oblečení na českou kvalitu od českých švadlen

Stále častěji se vracíme k tomu, že hledáme domácí produkci. Ne vždy nás však dokáže uspokojit svým designem. To však není případ oblečení značky Veselá nohavice. Za deset let své existence na ní vyrostlo už nemálo českých dětí. Design oblečení vzniká v České republice, šijí jej české švadleny převážně z českých materiálů. Jedinou výjimkou je fleece a softshell. Ty se pro výrobu nakupují v zahraničí. Jednotlivé produkty přibývaly postupně a byly testovány přímo českými dětmi. Díky tomu jsou střihy pro dětské oblečení velice propracované a pohodlné. Dalšími testerkami byly především maminky. Právě ony testovaly, jak se oblečení snadno udržuje, jestli odolává ušpinění, a zdali je střihově tak jednoduché, aby si jej zvládly obléct samy třeba i školkové děti. E-shop Veselanohavice.cz má vždy slušné skladové zásoby. Až 80 % zboží je skladem a je jej možné distribuovat v podstatě obratem.

Dětské oblečení z e-shopu Veselanohavice.cz obléká děti již 10 let.

Dětské oblečení z e-shopu Veselanohavice.cz obléká děti již 10 let.

Začalo to veselými kalhotami, ale jen u nich nezůstalo

Sortiment kalhot nastartoval úspěch tohoto českého projektu. Dnes si máte v nabídce možnost vybrat dětské softshellové kalhoty, kanafasové kalhoty, kalhoty z mikrovlákna, manchesteru, plátna, námořnické kalhoty, dívčí leginy a samozřejmě i oblíbené lacláče. Dalším oblíbeným sortimentem se staly mikiny (především flísová mikina), trika, dětská pyžama, bundy, šatičky a sukýnky klobouky a kukly, různé praktické doplňky (například vysoké softshellové rukavice či šátky na hlavu) a nějaké prima kousky i pro dospěláky.

Díky částečnému rozšíření sortimentu i na dospělé si může maminka s dcerou pořídit třeba stejnou sukni. A vzorované balonové sukně jsou velkým hitem e-shopu. Kvalitní materiály ve veselých vzorech jsou neodolatelnými. Sukně se přitom velice skvěle nosí díky pružnému nápletu a gumě v pasu.

Dětské oblečení musí nejen dobře vypadat, ale být i praktické a odolné.

Dětské oblečení musí nejen dobře vypadat, ale být i praktické a odolné.

Veselá nohavice nabízí dětské oblečení na doma i na hřiště

Dalším velice oblíbeným sortimentem se staly teplákové soupravy z fleece. Dětské mikiny s kalhotami jsou ideálním oblečení na doma, na hřiště, ale i do školky. Jsou pohodlné, v kombinaci se stejnými kalhotami ze setu velice vkusné, k džínsům univerzální.

Dětské soupravy jsou v sortimentu i ze softshellu. Dítě je využije obvykle 9 měsíců z 12. Naprosto snadno se udržují, mají nepromokavé vlastnosti a pohodlně se nosí. Dětské softshellové bundy i dětské softshellové kalhoty z kompletů lze nosit i samostatně. Nebo je lze vzájemně kombinovat. Budete to nejpraktičtější kousek v šatníku vašeho dítěte. Určitě jej vynosí.

Zdroj obrázků: Veselá nohavice, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail