Lindex avizoval, že jeho spolupráce s designérem Gaultierem bude obsahovat i dětskou kolekci. Slib je splněn, dětská móda Gaultier x Lindex je tady!

Jaká matka – taková dcera (nebo syn): tak by se dala charakterizovat dětská móda Jean Paul Gaultier x Lindex. Kolekce totiž obsahuje identické kousky, jaké najdete v kolekci pro dospělé, tedy přesněji v dámské kolekci Jean Paul Gaultier pro Lindex. Kousky jsou především dívčí, ale jelikož mnohé modely lze pokládat za unisex, oblečete do nich i kluka – bez ztráty jeho mužské cti! Pulóvr, kabát, čepice s vikinskými růžky, rukavice i šála jsou natolik univerzální, že budou slušet jak holkám, tak klukům.

Dětská móda Jean Paul Gaultier x Lindex – na pultech bude od 8. října 2014.

Dětská móda Jean Paul Gaultier x Lindex – na pultech bude od 8. října 2014.

FOTOGALERIE: Jean Paul Gaultier x Lindex pro děti

Gaultier x Lindex pro děti – jako severský námořník!

Většina dětské kolekce si pohrává s modrobílými pruhy. Právě tato část dětské kolekce Gaultier pro Lindex je univerzální jak pro kluky, tak pro holky. Vypadá velice efektně, pleteniny jsou kvalitní a naprosto dokonale bude toto oblečení vypadat, pokud jej nepořídíte jen své ratolesti, ale také sobě. Podívejte se proto na kousky, které nabízí dámská kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex.

Extra Lindex móda pro děti – tatoo od Gaultiera i vesmírná bunda!

Kolekce Gaultier x Lindex však není jen o pruzích. Návrhář a značka Lindex přidali mezi dětské oblečení také vesmírně stříbrnou moto bundu pro malé parádnice i kalhoty a dívčí sukni s motivy tatoo. I tyto kousky najdete rovněž v dámské kolekci Jean Paul Gaultier for Lindex.

Kde a kdy můžete koupit dětské oblečení z kolekce Gaultier x Lindex?

Dětská kolekce Gaultier x Lindex se stejně jako ta dámská začne prodávat 8. října 2014 v prodejnách Lindex. Kompletně bude ale dostupná pro každého díky online shopu. Eshop lindex.cz nabízí možnost nákupu celé kolekce i z České republiky.

Zdroj obrázků: dětská móda Gaultier x Lindex

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail