Desigual shop nyní nabízí podzimní a zimní kolekci 2014/2015, v níž nechybí ani modely navržené slavným módním návrhářem Christianem Lacroix.
Desigual shop nyní nabízí podzimní a zimní kolekci 2014/2015, v níž nechybí ani modely navržené slavným módním návrhářem Christianem Lacroix.

Desigual shop nabízí kolekci podzim/zima 2014/2015 se slavným Lacroix

Desigual shop nyní nabízí podzimní a zimní kolekci 2014/2015, v níž nechybí ani modely navržené slavným módním návrhářem Christianem Lacroix.

Slavný módní návrhář Christian Lacroix spolupracuje se značkou Desigual už několik sezón a i když někdo odolá fascinujícím vzorům a barvám typickým pro Desigual shop, stěží pak odolá kolekci Desigual by L. Právě pod touto značkou se totiž ukrývá kolekce, kterou dělá Desigual společně s Christianem Lacroix. Teď je na světě nová kolekce Desigual a Lacroix pro podzim a zimu 2014/2015.

Lookbook Desigual by L. pro podzim/zima 2014/2015 s úchvatnými černobílými puntíky.
Lookbook Desigual by L. pro podzim/zima 2014/2015 s úchvatnými černobílými puntíky.

Bývalý couturier Lacroix, jež sklízel úspěchy na módních molech zejména se svými Haute Couture luxusními modely po svém krachu přišel o možnost tvořil pod značkou svého jména. Byl by to ale divný módní svět, který by se génia, jakým je Lacroix nechopil a jednoznačně mohu říct, že mu spolupráce s Desigual, do které se pustil, skutečně svědčí. Každý Desigual shop je teď nejen plný okouzlujících vzorů značky, ale také módního génia, jakým je Christian Lacroix.

Hvězdou podzimní kampaně Desigual se stala modelka s poruchou tvorby pigmentu, černošská modelka Chantelle.
Hvězdou podzimní kampaně Desigual se stala modelka s poruchou tvorby pigmentu, černošská modelka Chantelle.

Znáte značku Desigual?

Španělská značka Desigual www.desigual.com uchvacuje svět svojí pozitivní energií, která vyzařuje z jejich pestrých vzorů a barev. Mladiství design však není jen pro mladé. Naopak. Energie značky, omlazuje i starší ročníky. Značka se u nás potýká se třemi menšími problémy. Síť shopů Desigual se rozšiřuje až v posledních letech. Sortiment Desigual shopů je přece jen o něco dražší, než v buticích typu H&M, Lindex, Promod C&A apod. a v Česku se tak Desigual řadí mezi dražší značky. Třetím problémem je pro Čechy poněkud krkolomný název. Víte, že Desigual shop a značku hledáte na internetu jako Designual nebo Desiguel? Dokonce často také jako Desiqual nebo Desiquel. Takže zapamatujte si, správný název značky je Desigual!

Móda z kolekce Desigual x Christian Lacroix pro podzim a zimu 2014/2015.
Móda z kolekce Desigual x Christian Lacroix pro podzim a zimu 2014/2015.
FOTOGALERIE: Desigual by L.

Kabáty Desigual od Christian Lacroix

V žádné ze zimních kolekci Desigual by L. nechyběly kabáty od Lacroix. Tentokrát jsou Desigual kabáty z této kolekci zajímavé svým přechodovým stínováním a mají pro Desigual tradiční A střih. Límec s výstřihem do V, na konci zakončený obloučkem a design kabátu dávají navíc také obří historizující knoflíky. Další kabáty Desigual by L., které nabízí každý kvalitní Desigual shop , si hrají s odstíny šedé a strukturou pleteniny, ale také s květinovými potisky. Jeden z nejúžasnějších kabátů v kolekci je černobílý model s obřími puntíky. Móda plná puntíků z Desigual by L. kolekce nás už zaujala dříve a mohli jste si o ní přečíst i ve speciálním článku.

Inspirativní hra s přechody barev v kolekci Desigual by Christian Lacroix pro podzim/zima 2014/2015.
Inspirativní hra s přechody barev v kolekci Desigual by Christian Lacroix pro podzim/zima 2014/2015.

Šaty Desigual by Christian Lacroix

V kolekci Desigual by L. pro podzim a zimu 2014/2015 najdete několik šatů od Christian Lacroix. Osobně mohu říct, že koupit si šaty z Desigual stojí za to. Vzory jsou plné optimismu, kvalita je výborná a i sama jsem byla překvapena, kolik parády se dá s nimi v šatníku udělat. Ty od Lacroix jsou ještě více fashion, v této sezóně skvěle kombinovatelné do černobílých outfitů a do outfiů se zlatými akcenty. Šaty Desigual z kolekce podzim/zima 2014/2015 mají opět pro značku tradiční a postavě lichotící A střih. Střihy jsou krátké, krátké jsou obvykle i rukávy, přesto si ale nemyslím, že by to nebyly šaty vhodné i pro zimní měsíce. Proč ne? V kombinaci se sáčkem, svetříky nebo jen tak do často přetopených kancelářských prostor, budou ideální na podzim i v zimě.

Černobílé puntíky v kolekci Desigual by Christian Lacroix pro podzim/zima 2014/2015.
Černobílé puntíky v kolekci Desigual by Christian Lacroix pro podzim/zima 2014/2015.

Monsieur C. Lacroix podzim/zima 2014/2015 pro Desigual

Kolekce Desigual s Lacroix najdete v shopech Desigual také pod názvem Monsieur C. Lacroix podzim/zima 14 Desigual. To jen pro úplnost, abyste se nespletly, když budete v Desigualu hledat některé z těchto top kousků. Celou kolekci mohu hodnotit jako skutečně propracovanou a vzájemně skvěle kombinovatelnou. Je luxusní a je z ní cítit ruka velkého designera. Díky ní si máte možnost koupit Desigual kabát, šaty, halenky, trička, saka a blejzery, zimní šortky, sukni a další kousky, za nimiž stojí samotný módní génius Christian Lacroix. Kolekce je jedinečná díky použitým materiálům i vzorům s nepřehlédnutelnými potisky. Udělejte si radost a užijte si Lacroix oblečení pro Desigual na vlastní kůži.

Hra se zlatými akcenty v kolekci Desigual by Christian Lacroix pro podzim/zima 2014/2015.
Hra se zlatými akcenty v kolekci Desigual by Christian Lacroix pro podzim/zima 2014/2015.

Máte svůj Desigual shop? Na tom, kde nakupujete záleží!

Oblíbíte-li si značku Desigual, najdete si dobrý Desigual shop. Pražáci najdou velký brandový Desigual shop dolu na Václaváku. Je to plnosortimentní shop, kde najdete vždy to nejnovější z kolekcí Desigual, včetně akčních nabídek za příjemné ceny. Nakoupit zde Desigual se slevou lze výborně, v mnoha velikostech oblečení. Desigual online sortiment najdete například na ZOOT.

Zdroj obrázků: Desigual

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail