Desigual rifle jsou jiné! Dávají stop uniformitě a i v kolekci pro podzim/zima 2014/2015 se snaží nabídnou džíny, ve který rozhodně nezapadneme v davu.
Desigual rifle jsou jiné! Dávají stop uniformitě a i v kolekci pro podzim/zima 2014/2015 se snaží nabídnou džíny, ve který rozhodně nezapadneme v davu.

Desigual rifle jsou jiné – podívejte se na kolekci podzim/zima 2014/2015!

Desigual rifle jsou jiné! Dávají stop uniformitě a i v kolekci pro podzim/zima 2014/2015 se snaží nabídnou džíny, ve který rozhodně nezapadneme v davu.

Rifle, džíny, džínsy, jeansy – je jedno jak jim říkáme. Milujeme je, ale často z nás dělají jenom tečku v davu. Staly se uniformou a být uniformní neznamená být módní. I proto jsou Desigual rifle jiné! Stejně tak, jak se jinou snaží být celá módní značka Desigual. Džíny Desigual v nové kolekci podzim/zima 2014 přináší totiž džínovinu zdobenou jemnými celoplošnými vzory typickými pro výšivky. Základem těchto vzorů jsou nitě z bavlny a s v této sezóně módními metalickými efekty.

Desigual rifle z kolekce podzim/zima 2014/2015 zdobí decentní, laserem vytvářené vzory, připomínající výšivky.
Desigual rifle z kolekce podzim/zima 2014/2015 zdobí decentní, laserem vytvářené vzory, připomínající výšivky.

Desigual rifle zdůrazní vaši osobnost a řeknou o vás, že víte, co je móda!

O džínách se říká, že jsou nejdemokratičtějším oděvem na světě. Proč? Nosí je každý – lidé všech národností, sociálních třít i barvy pleti. Jenomže uniformita je nuda. Rozhlédněte se kolem sebe. Nenudí vás, že polovina lidí na ulici s vykračuje ve stejných modrých džínách?Rifle Desigual z nové kolekce pro podzim/zima 2014/2015 vás rozhodně z uniformity vytrhnout. Přitom tyto Desigual rifle už stačí kombinovat se zcela prostými kousky šatníku – například s bílou halenkou. Když k nim ale ještě přidáte například nádherný Desigual kabát, budete za hvězdu českých ulic – a to i v „ne“ obyčejných džínách Desigual.

Model riflí Desigual z kolekce podzim/zima 2014/2015 podtrhne vaši individualitu.
Model riflí Desigual z kolekce podzim/zima 2014/2015 podtrhne vaši individualitu.

Džíny Desigual = únik z podzimní monotónnosti

Nádherné vzory, které Desigual rifle dělají unikátními, jsou vytvářené různými technikami. Některé z těchto vzorů jsou intenzivnější na vnitřní straně kalhot a proto z pohledu zvenčí vypadají decentně, přesto však džíny Desigual odlišují od běžných riflí. Různé odstíny potisku jsou dosažené moderní laserovou technikou, která se stará vykreslení těchto módních vzorů.

Podzimní rifle Desigual ozdobil laser, výrazné nitě s metalickým efektem a kreativita designérů značky.
Podzimní rifle Desigual ozdobil laser, výrazné nitě s metalickým efektem a kreativita designérů značky.

Jaké boty si obout k riflím Desigual?

Zkuste nádherné boty Desigual se Swarovski krystaly. Jsou z kolekce Desigual podzim/zima 2014/2015 a obsahují kotníkové boty na podpatku, wedge kotníkové boty s klínovým podpatkem, rustikální kozačky i workerky. Všechny boty jsou černé s kontrastní podrážkou a exkluzivním zdobením z krystalů Swarovski.

Nádherné Desigual rifle kombinujte s kabáty a botami z Desigual kolekce pro podzim/zima 2014/2015.
Nádherné Desigual rifle kombinujte s kabáty a botami z Desigual kolekce pro podzim/zima 2014/2015.

Zdobené rifle podtrhující individuality, jsou tento podzim a zimu velice módní. Desigual rifle jdou s tímto trendem, který ale není o trendu jako uniformitě, naopak. Každé džíny od Desigual mají vlastní uměleckou duši.

Zdroj obrázků: Desigual rifle pro podzim/zima 2014/2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail