Desigual dobývá naše pánské šatníky velice rafinovaně. Staví se do pozice učitele sexu. Na potištěné košili, jež je jedním z nejžádanějších kousků v pánské jarní kolekci Desigual, nenajdete ani ptáčky, ani květiny, ani v této sezóně pro muže módní puntíky – ale pomůcku k vašemu pestrému sexuálnímu životu. Polohy z kámasútry!

Tmavě modrá košile Desigual s bílými potisky je skutečně rafinovaná – je celá potištěna polohami z kámasútry. Z dálky vypadá elegantně, na postavě slušivě a zblízka na ní budete chytat holky jak na bonbón. Každá se bude chtít podívat zblízka, každá dotknout a seznámit! Věřte, mám to odzkoušené na vlastní kůži. Člověk by nečekal, jak málo stačí k tomu, aby se muž stal lamačem ženských srdcí. Stačí košile s potisky poloh z kámasútry a je z vás alfa samec!

Rafinovaný pánský look Desigual s potisky poloh z kámasútry (kolekce jaro/léto 2014).

Rafinovaný pánský look Desigual s potisky poloh z kámasútry (kolekce jaro/léto 2014).

Rafinovaný pánský look Desigual s potisky poloh z kámasútry (kolekce jaro/léto 2014).Jak na balení holek v košili z kámasútry? Je to snadné. Dostaňte se v této košili do blízkosti holek, někde kde je atmosféra vzývající ke konverzaci, a pak už nemusíte dělat vůbec nic. Košile Desigual naváže komunikaci za vás.

Takže pro nesmělé, i ty, kteří to vždy zkazí první větou, je tady nová komunikační pomůcka – košile s kámasútrou z Desigual.

Jako malé překvapení pro přítelkyni, nebo pokud máte rád vše dokonalé a dotažené do konce, jsou v kolekci Desigual také boxerky s potiskem kámasútry. Ty nejspíš na veřejnosti předvádět nebudete, ale příležitost předvést je v soukromí a pochlubit se jimi určitě najdete. Třeba za vás opět udělají kus práce!

Zdroj obrázků: Desigual

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail