Oblíbená značka Desigual představuje svůj lookbook pro jaro a léto 2014/2015. Barvy, vzory, ale také oblíbené pruhy – buďte první, kdo kolekci uvidí!

Móda Desigual přichází i v kolekci pro jaro a léto 2015 se zářivým a veselým oblečením ve spontánních barvách a vzorech. Nenechte se odradit, že je před námi ještě pár studených měsíců a naopak, nalaďte se stejně tak pozitivně, jako samotná značka Desigual. Úžasné oblečení pro ženy z nového Desigual lookbook S/S 2015 můžete vidět jako první.

Novinky z Desigual kolekce pro jaro a léto 2015

Novinky z Desigual kolekce pro jaro a léto 2015

FOTOGALERIE: Lookbook Desigual – jaro/léto 2015

Novinky z Desigual kolekce pro jaro a léto 2015

Co nový letní lookbook Desigual přináší? V katalogu opět dominují dámské Desigual šaty. V kolekci najdete nádherný černý model s obřími kopretinami, nádherné šaty s geometrickými vzory, ale také valentýnské Desigual šaty s obřím srdcem na hrudi. Nechybí šaty s pop-art potisky, se vzory inspirovanými flórou a ani šaty z pruhy.

Letní šaty Desigual z kolekce jaro/léto 2015.

Letní šaty Desigual z kolekce jaro/léto 2015.

Letní šaty Desigual z kolekce jaro/léto 2015.

Letní šaty Desigual z kolekce jaro/léto 2015.

Přestože kabáty Desigual jsou především věcí podzimní a zimní kolekce, najdete několik kousků také v té jarní a letní. A velice povedených. Nádherný je například bílý kabát Desigual v délce do půlky stehen, který zdobí nádherné vlasové ornamenty v modré barvě. 

Dalším krásným Desigual kabátem v kolekci je černobílý kabát potištěn zdvojenými kosočtverci a oživen nádherným obřím květem na boku. Nezapomeňte tento jarní kabát Desigual hned doladit vzorovaným šátkem Desigual.

Jarní kabáty Desigual z kolekce jaro/léto 2015.

Jarní kabáty Desigual z kolekce jaro/léto 2015.

Milujte pruhy? Najdete je v kolekci Desigual S/S 2015

Pruhy jsou vzor, který pokaždé, když je někde vidíme, zajímavě zašimrá na dlani. Hned si tyto kousky chceme koupit. Móda z pruhy je oblíbená a pravidelně se objevuje také v sortimentu značky Desigual. Tentokrát Desigual katalog pro jaro a léto 2015 nabídne například úžasné letní šaty s pruhy, které jsou šikmo posazené na několika vrstvách tohoto modelu. Na sukni je pak zdobí něžné jemné srdíčko. Co k nim? Rozhodně některou z pruhovaných kabelek Desigual.

Katalog Desigual pro jaro/léto 2015 opět nabídne také oblíbenou módu s pruhy.

Katalog Desigual pro jaro/léto 2015 opět nabídne také oblíbenou módu s pruhy.

Kabelky, boty, šátky, šperky i pouzdra na mobil – to vše ve vzorech a barvách Desigual

Kromě oblečení je Desigual katalog vždy plný také módních doplňků, které s danou sezónní kolekcí dokonale doladíte. Nádherné kabelky, boty, šály, šátky, pouzdra na mobily či šperky – to vše v barvách a vzorech Desigual nechybí ani v kolekci S/S 2015. Co nepřehlédnout? Rozhodně baťůžek kombinující hnědou kůži a pestrou tkaninu nebo třeba nádherné vysoké sandály, které dokonale ladí s již zmiňovanými šaty s motivem srdce. Kombinujte a bavte se – móda Desigual nikdy nenudí!

FOTOGALERIE: Módní doplňky z kolekce Desigual S/S 2015

Zdroj obrázků: dámská kolekce Desigual – lookbook S/S 2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail