Milujete oblečení, které není pouze na jednu sezónu? Pořiďte si Desigual kabát. Společníkem vám bude na podzim, v zimě i na jaře.

Svůj první Desigual kabát jsem si pořídila ve slevě. Bylo příjemné ušetřit, i když to vypadalo, že na jej nosit už nebudu moci. Ale vše dopadlo jinak. Nádherně dekorovaný Desigual kabát, což je pro kabáty této značky charakteristické, mi dokázal dělat společníka na jaře, na podzim i v zimě. Na rozdíl od mnoha flaušových nebo vlněných kabátů jsou kabáty Desigual velice přizpůsobivé ročnímu období.

Desigual kabát – modely z kolekce podzim/zima 2014.

Desigual kabát – modely z kolekce podzim/zima 2014.

Kabát Desigual bývá také z různých materiálů, v různých stylech a střizích, ale ten, o kterém budeme mluvit nyní, je kabát Desigual s pro značku tak typickým vyplétaným vzorem. Tento kabát vypadá téměř jako vyšívaný a v každé kolekci jej najdete jako zimní kabát Desigual. A to je právě to, čím se nesmíte nechat splést! Desigual kabát v tomto provedení totiž může váš šatník osvěžit už od září, sloužit vám celou zimu a chodit v něm můžete až do konce dubna. Že je Desigual kabát malinko dražší? Vrátí vám v tom, že jej skutečně vynosíte!

FOTOGALERIE: Kabáty Desigual: podzim/zima 2014

Desigual kabát – který je z podzimní a zimní kolekce 2014 tím nejhezčím?

Máte odvahu na pestrou záplavu barev? Nebo hledáte sice něco originálnější, než obyčejný černý kabát, ale přece jen – žádné výstřednosti a raději univerzální barevnost hodící se téměř ke všemu? Těmito otázkami se dá odpovědět na otázku, který z Desigual kabát z kolekce podzim/zima 2014 je nejzdařilejší a nejhezčí. Každá z nás hledá něco jiné. A skutečně si nedovolím paušalizovat. Podle svého vkusu bych vám ale z kolekceDesigual  kabátů rozhodně doporučila pestrá červený kabát, který kombinuje vyšívané vzory do patchwork koláží a který má také velice efektní stojatý límec, který po rozepnutí můžete nosit také jako klasický límec, avšak bude posazen více asymetricky.

Nejhezčí kabáty Desigual z podzimní a zimní kolekce značky.

Nejhezčí kabáty Desigual z podzimní a zimní kolekce značky.

Další Desigual kabát, který jsem vybrala, ocení milovnice univerzálních zimních kabátů a černé barvy. Podívejte se na něj. Černou jenom střídmě doplňuje bílé vzorování, kabát to ale dělá nepřehlédnutelným. Skoro si neumím představit, k čemu by se nehodil.

Zdroj obrázků: Desigual

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail