Dermacol je značka, která se stala synonymem pro make-up. S výrobky této značky je spojeno množství triků, které vám pomohou vypadat ještě lépe!

Kvalitní make-up je základ každodenního líčení. Jenomže znáte všechny make-up triky, které vám ke kráse pomohou? Některé z nich vám pomocí kosmetiky Dermacol představím. Pomocníkem nám byl e-shop Nehtyprofi.cz, který nově do své nabídky zaměřené především na nabídku produktů pro profesionální manikúru, pedikúru, gelové nehty a modeláž nehtů, přidal kvalitní českou kosmetiku Dermacol. Tato již od 60. let nejen na českém trhu velice úspěšná kosmetická značka sklízí úspěchy u zákazníků i dnes. A ti jsou v konkurenci luxusních značek make-upu, ale i extra levných výroků vyráběných v Asii, velice rozmazlení. Přesto je každý čtvrtý prodaný make-up v České republice právě od Dermacolu.

Vyhlaďte vrásky pod make-upem základovou bází pod make-up!

Mládí není věčné a dokonce i v mladším věku nás mohou pozlobit různé jizvičky či mimické vrásky. Make-up a vrásky nejde vždy zcela dohromady. Často místo toho, aby je ukryl, je naopak zdůrazní. Zejména pokud máme živou mimiku. Pak se nám může dokonce stát ta nepříjemnost, že se nám na některých místech make-up nahromadí a na vrásky či nerovnosti obličeje ještě více upozorní. Pro tento problém vytvořil Dermacol velice účinný základ pod make-up (base pod make-up). Doporučuje jej dokonce i česká Asocie vizážistů a stylistů a tento výrobek pod názve Dermacol Satin base pod make-up zvolila výrobkem roku 2008.

Dermacol Satin base pleť zmatní a má schopnost vyhladit vrásky. Vrásky i póry pod make-upe vyplní, čím se zabrání usazování make-upu v těchto nerovnostech pleti. Make-up je dokonalejší a odolnější a bez poškození vydrží celý den. Nanáší se na pleť ošetřenou pleťovým krémem. Součástí složení je kyselina hyaluronová a vitamin E, takže zkrášlující fluid nejen maskuje, ale pleť skutečně vylepšuje – vyhlazuje, zvláčňuje a hydratuje.

Dermacol Satin base pod make-up pomáhá vyhladit vrásky a vyplnit nerovnosti pleti. Koupíte jej na Nehtyprofi.cz.

Dermacol Satin base pod make-up pomáhá vyhladit vrásky a vyplnit nerovnosti pleti. Koupíte jej na Nehtyprofi.cz.

Používejte pro pleť zkrášlující fluidy!

Dermacol Sheer Face Illuminator Day Light není obyčejný make-up. Umí totiž nejen to co běžný make-up, ale mnohem více. Dokonce jej nemusíte používat jenom pro obličej, ale pomocí fluidu snadno zkrásní váš dekolt i paže. Zkrášlující fluid v první řadě sjednotí tóny pleti a pleť rozjasní. Dodá vám zdravější a mladistvější vzhled a hezky zvýrazní kontury tváře. Obsahuje částečky dokonale odrážející světlo. Díky nim Dermacol Sheer Face Illuminator Day Light snadno maskuje vrásky, různé nedokonalosti pleti a dokonce kruhy pod očima.

Dermacol Sheer Face Illuminator Day Light
se dokonce hodí i pro jemný contouring obličeje, tedy na modelování obličeje do líbivějšího, optikovou formovaného tvaru. Jak na to?

  • Aplikujete-li malé množství nad a pod obočí a na bradu, dosáhnete povytáhnutí obličeje. Tento trik se hodí pro korekci příliš kulatého obličeje.
  • Chcete zvýraznit lícní kosti? Jemně do nich vklepejte prsty fluid. Nemusíte už používat příliš výrazné tvářenky.
  • Fluid lze použít i na zvýraznění očí místo očních stínů. Stačí jej lehkým poklepem aplikovat na oční víčka. Oči se zvětší, zvýrazní a rozzáří.
  • Pomocí fluidu zjemníte tmavá místa kolem nosu. Pokud potřebujete svůj nos opticky zmenšit, naneste fluid v tenké lince od kořene nosu až po jeho špičku.
  • Rty zvýrazníte fluidem tak, že je z venkovní strany fluidem orámujete a nad horním rtem vklepete do pokožky.
Dermacol Sheer Face Illuminator Day Light je make-up, který umí zkrášlovat. Koupíte jej na Nehtyprofi.cz.

Dermacol Sheer Face Illuminator Day Light je make-up, který umí zkrášlovat. Koupíte jej na Nehtyprofi.cz.

Do nečasu používejte voděodolný make-up

Víte, že nejen do deště, ale i pro dny, kdy se potíme více než jindy, nebo dokonce když chcete být krásná u vody a ve vodě, existuje voděodolný make-up? O voděodolných řasenkách se toho popíše mnoho, ale voděodolný make-up z nepochopitelných důvodů uniká pozornosti lifestylových novinářů i blogerů. Hypoalergenní voděodolný make-up nabízí i Dermacol. A jelikož se předpokládá, že jej budete používat na slunci a ve vodě, má dokonce ochranu před sluncem SPF 30. Takže je ideální i jako ochrana pleti před sluncem. Voděodolný make-up Dermacol má až 50% krycí schopnost a jako extrémní krycí make-up byl jedním z prvních takto koncipovaných výrobků v Evropě i na světě.

Dermacol nabízí voděodolný make-up s vysokou krycí schopností a SPF 30. Koupíte jej na Nehtyprofi.cz.

Dermacol nabízí voděodolný make-up s vysokou krycí schopností a SPF 30. Koupíte jej na Nehtyprofi.cz.

Make-upem můžete zkrášlit nejen obličej, ale celé tělo

Make-up už dávno není jen záležitostí zkrášlování obličeje. V případě potřeby jej můžete nanést na celé tělo. Dermacol nabízí v několika odstínech výrobek Dermacol Perfect Body Make-up, což je voděodolný make-up s nejvyšší krycí schopností pro pokožku těla. Přidá vám efektní opálený vzhled, ukryje nedokonalosti pokožky, jakými mohou být jizvy nebo strie, tělo opticky zeštíhlí a pokožku ponechá hedvábně hladkou. To ale není vše. Dermacol Perfect Body Make-up obsahuje rostlinné extrakty, díky kterým umí vylepšit vzhled pokožky postižených celulitidou. Omezuje vznik různých otoků i rozšířených žilek. Pantenol a vitamín E ve výrobků pokožku účinně hydratují a chrání před volnými radikály. Posilující komplex z dalších rostlinných extraktů a z hnědé mořské řasy zlepšují pevnost pokožky a zabraňují jejímu ochabování. Současně podporují mikrocirkulaci.

♥ TIP: Dejte tělu zážitek z vůně! Součástí Dermacol sortimentu v oblasti péče o tělo jsou rovněž nádherně aromatizované sprchové gely Dermacol Aroma Ritual Shower Gel. Koupíte je v e-shopu Nehtyprofi.cz >>

Zdroj obrázků: Nehtyprofi.cz – Dermacol

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail