Po čem ženy doopravdy touží? Máme pro vás zajímavé tipy na dárky pro ženy 2018, které vás nejspíš vykolejí z běžných stereotypů při výběru vánočních dárků.

Když se mluví o dárcích pro ženy, obvykle se to zvrhne na nějakou tu kosmetiku či šperk. Nikdo ale nemyslí na to, kam máme jako ženy s těmito „potřebami pro krásu“ jít. Též vám doma už zrcadlová skříňka v koupelně nad umyvadlem praská ve švech ze všech těch kosmetických serepetiček, které jste si sama koupila nebo od někoho dostala jako dárek? Ne, nepřestávejte nám je nosit! Milujeme je! Ale najde se konečně někdo, kdo nám pro ně věnuje „prostor“, kam s nimi? Nebojte se! Nepotřebujeme hned nový byt či dům. To, po čem ženy touží, a věřím že mohu mluvit za většinu, je toaletní stolek se zrcadlem na kosmetiku, praktická šperkovnice na všechny ty úžasné šperky a bižuterii, které jsme od vás dostaly, nebo praktické velké zrcadlo s úložným prostorem. A pak nám klidně dejte další parfém, protože když jej máme kam položit, abychom na něj krásně viděly a byl nám vždy po ruce, tak z ně máme mnohonásobně větší radost.

Milujeme všechny ty úžasné lahvičky a kelímky s kosmetikou, nepohrdneme bižuterií a fascinují nás kvalitní šperky. Zbožňujeme vůně starých dobrých značek parfému a nikdy nepohrdneme novým. Jenomže kam s tím vším? Po čem tedy letos ženy touží? Aby dárky pro ženy 2018 vyřešily náš globální problém: „Kam s tím!“

Milujeme všechny ty úžasné lahvičky a kelímky s kosmetikou, nepohrdneme bižuterií a fascinují nás kvalitní šperky. Zbožňujeme vůně starých dobrých značek parfému a nikdy nepohrdneme novým. Jenomže kam s tím vším? Po čem tedy letos ženy touží? Aby dárky pro ženy 2018 vyřešily náš globální problém: „Kam s tím!“

Po čem ženy touží? Po oáze klidu v koutku ložnice

„Vždyť tam máš žehlicí prkno!“ I to si možná vyslechnete, když doma nadhodíte, že by se vám v tom nenápadném koutku ložnice líbilo mít toaletní stolek. Třeba takový ten romantický, trochu archaický, který vám klidně ve čtyřiceti připomene, jak ráda jste si hrávala jako malá na princeznu. Nevíte sice, jak dlouho by byl váš, protože dcera je právě ve věku, kdy si je naprosto o jista, že princeznou je, a do „této rodiny“ ji muselo přenést nějaké záludné a škodolibé kouzlo. Přesto to chcete risknout a o svůj nový toaletní stolek se s dcerou i podělit.

Toaletní stolky jsou více než jen dalším kouskem nábytku. Jsou jakýmsi prostupem do třetí dimenze, kde z ničeho nic plyne čas jinak a vy jej máte konečně špetku i pro sebe.

Toaletní stolky jsou více než jen dalším kouskem nábytku. Jsou jakýmsi prostupem do třetí dimenze, kde z ničeho nic plyne čas jinak a vy jej máte konečně špetku i pro sebe.

Toaletní stolky na čas vyšly z módy. Do ložnice dnes musí každý vtěsnat obří vestavěnou skříň. Většinou se zrcadlem. To se pak doma těžko vysvětluje, že vám to zrcadlo od země až po strop nestačí, a že byste ocenila malý toaletní stolek se zrcadlem, kam si večer i ráno v klidu sednete, odlíčíte se, nebo naopak se nalíčíte, a užijete si svoji chvilku klidu, zatímco se v koupelně svádí boj o umyvadlo.

TIP

dárky pro ženy č. 1: toaletní stolek

A taky chceme mít ve všem pořádek

Třeba ve svých špercích. Dostáváme je od partnerů a manželů, od dětí, od maminek i kamarádek, kupujeme si je, kdykoliv se naskytne příležitost. V bižuteriích, v klenotnictví, na řemeslných trzích. Máme dokonce kousky, které pro nás vyrobily naše děti. A obvykle nic z toho, o čem píšu nemůžeme najít. Maximálně narazíme na věčně smotané řetízky, které bez odborného zásahu klenotníka nejsme schopny rozmotat. Chybí nám místo, kam s nimi – s náhrdelníky, řetízky, náramky, prsteny, sadami šperků, s hodinkami i vzácnějšímu sponkami do vlasů. Potřebujeme prostě pořádnou šperkovnici, do které všechny své poklady uložíme a pak již vždy najdeme. „Ne, není to tím, že náhrdelník od vás nenosíme proto, že by se nám nelíbil. Prostě jej už měsíc nemůžeme najít!“

TIP

dárky pro ženy č. 2: šperkovnice

Každý šperk má svoji historii, i když jde třeba jen o drobné náušničky. Dejte svým pokladům úctyhodné místo v prostorné šperkovnici.

Každý šperk má svoji historii, i když jde třeba jen o drobné náušničky. Dejte svým pokladům úctyhodné místo v prostorné šperkovnici.

Dostaneme konečně zrcadlo, které nám řekne, že jsme nejkrásnější na světě?

Chybí nám v předsíni, postrádáme jej v obýváku, někdy i v ložnici. Zrcadlo, které nás proskenuje od hlavy až k patě a pak řekne, jak nám to dnes opět sluší. A pokud přece jen malinko zaváhá v názoru, že není na světě krásnější ženy, hned nabídne co-to k vylepšení. Nebudu už mluvit dál v hádankách. Prostě potřebujeme velké zrcadlo, které umí více než jen zrcadlit náš obraz. Takové, které nám díky úložnému prostoru ve svých útrobách vždy nabídne řešení toho, že se dnes nejkrásnější necítíme. Šperk na přizdobení, lak na vlasy na vylepšení vlasů, pudřenku na zkrášlení či parfém na zatraktivnění.

Velká zrcadla, s úložným prostorem i šperkovnicí, dokážou být vždy po ruce, když potřebujeme rychle zapracovat na svém vzhledu.

Velká zrcadla, s úložným prostorem i šperkovnicí, dokážou být vždy po ruce, když potřebujeme rychle zapracovat na svém vzhledu.

TIP

dárky pro ženy č. 3: velká zrcadla

Vůně nás promění v to, co jsme si vysnily

Ne každý den vykročíme z postele správnou nohou a ne na každý z dnů se těšíme. Občas prostě potřebujeme svého „vyprošťováka“. Jiného než muži, i když s lihem má rovněž mnoho společného. Nás nakopne vůně oblíbeného parfému. A který to je? Pro mnohé z nás každý den jiný. Střídáme je podle nálady, kreativně je ladíme s outfity, používáme je jako munici našich ženských zbraní. Takže nebojte se nám dát jako dárek opět už snad po sté parfém.  Ten nikdy nezklame ani neurazí – a vždy potěší.

Zdá se vám svět již přeparfémovaný? Ale kde! Pro nás ženy je to droga – naštěstí prý neškodná.

Zdá se vám svět již přeparfémovaný? Ale kde! Pro nás ženy je to droga – naštěstí prý neškodná.

TIP

dárky pro ženy č. 4: parfémy

Dárky pro ženy 2018 z Therese.cz

Jsme praktické, takže tady nebásníme o věcech, které bychom neměly již přesně zmapované. Stačí se nás zeptat. „A jaký toaletní stolek by se ti přesně líbil“? „Jakou šperkovnici by sis představovala?“ A my, přestože při navigování v autě dost často selháváme, vás teď kvapem nasměřujeme na místo, kde se dají naše sny snadno proměnit ve skutečnost. Pošlete prosím letos Ježíška nakoupit na ten správný e-shop s toaletními stolky, šperkovnicemi, velkými zrcadly s úložním prostorem i s parfémy – Therese.cz.

Zdroj obrázků: Therese.cz, Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail