Dárky, dekorace i galanterie na jednom místě šetří peníze za poštovné
Dárky, dekorace i galanterie na jednom místě šetří peníze za poštovné

Dárky, dekorace i galanterie na jednom místě šetří peníze za poštovné

Začal adventní čas a vše již chystáme na Vánoce. Uklízíme, zdobíme, oprášili jsme loňské dekorace a udělali inventuru toho, co bychom ještě chtěli či potřebovali dokoupit. Do toho nastal čas nakupování dárků. I letos je praktičtější, a i levnější nakoupit vše přes internet. Co nám to však prodraží je poštovné. Řešením je najít takový e-shop, kde vše, co potřebujeme nakoupit, najdeme na jednom místě. Dárky, dekorace, galanterii, vánoční látky, hračky i věci pro tvoření na jednom místě nabízí e-shop Mikaton.cz.

Jak udělat ty nejkrásnější Vánoce rodině?

Rozhodně zapomeňte na klasické komerční Vánoce. Nemusíte se vzdávat stromečku, vynechat dárky či dobroty. Dokonce si vše krásně vyzdobte. Raději však čas věnujte rodině než běhání po obchodech. Na děti možná dýchne vánoční atmosféra, když uvidí přezdobené hypermarkety, ale také nejspíš smutek z toho, že všechny ty ve výloze a v obchodech vystavené hračky nemohou mít. Ideální je v tomto období děti do obchodů ani nevodit. Zejména ty menší. Dárky i dekorace nakupte na internetu a raději se pusťte do společného tvoření.

Společné tvoření děti baví

Pojďte spolu s dětmi tvořit. Nakupte si pomůcky na tvoření. Pořád máte čas na výrobu různých vánočních dekorací, nebo prostě dělejte ty se zimní tematikou. Dokonale si je užijete, vždyť zima ještě ani nezačala. Co děti baví? Rozhodně nezapomeňte na chlupaté drátky, pom-pom bambulky, pořiďte si barvený filc i moosgummi. Nakupte si různé korálky, samolepicí kamínky i další drobnosti. Předvánoční balíček pro kreativní tvoření je navíc pro dětí možností, jak se pustit do vlastnoručních dárečků pro babičky, dědečky, rodiče, sourozence i kamarády.

Tvoření v dětech rozvíjí kreativitu a podporuje rozvoj jemné motoriky. Nedělejte věci za děti, pokud vás o to nepožádají. Nechte jejich tvoření volný průběh. Budete překvapeni, jak si s některými materiály poradí. Zkuste třeba věci pro pletení. Děti nemusí umět plést, aby je příze jako materiál zaujal a fascinoval. Dopřejte jim ale mít vždy po ruce kvalitní základní pomůcky: fixy, pastelky, vodovky, barevné papíry a kartony, nůžky a lepidla. Na těchto pomůckách nikdy nešetřete a kupujte také, které dětem umožňují samostatné používání a zabraňují nehodám. Takže upřednostněte vypratelné fixy i nevylévací kelímek na vodu k barvám.

TIP: Mikaton nabízí nejen věci na tvoření, ale nakoupíte zde i hračky pro děti, které jim pak dáte pod vánoční stromek.

Galanterii před Vánocemi minout nejde

Látky, metráže, různé prýmky, krajky, knoflíčky, nalepovací ozdoby na textil, příze a další pomůcky z galanterie jsou to, co pro tvoření a předvánoční výzdobu našich domovů potřebujeme my ženy. Díky nim rychle proměníme interiér tak, že se změní z klasického na snový. Nemusíme šít a vytvářet všechno. Povlečení s vánoční či zimní tematikou si je snazší koupit hotové. Mimochodem určitě na něj nezapomeňte. Vánoce vnese do pokojíků dětí i do naší ložnice. Podobně snadno přinesou do našeho interiéru polštářky.

Všechny vánoční dárky 2021 na jednom místě

Dárky, ale i nákup vánočních dekorací či pomůcek na tvoření, jde snadno vyřešit nákupem v jediném e-shopu. Naklikáte, koupíte, a pak se už jen těšíte na Vánoce. Už nemusíte plánovat, kdy vyrazit do kterého obchodu. V e-shopu Mikaton.cz nekoupíte jen hračky jako dárky pro děti. Jako dárky lze věnovat i mnoho galanterních či kreativních potřeb. Věnovat lze krásné povlečení, různé módní doplňky, včetně kabelek. Jeden obchod obdaruje vaše děti, rodiče, partnery, kamarády i kolegy.