Jedinečná kolekce dámských účesů MatureWOMEN kadeřníka Honzy Kořínka ukazuje, že ženy mohou mít různé a krásné účesy opravdu v každém věku.
Jedinečná kolekce dámských účesů MatureWOMEN kadeřníka Honzy Kořínka ukazuje, že ženy mohou mít různé a krásné účesy opravdu v každém věku.

Dámské účesy Honzy Kořínka chtějí oslovit zralé ženy!

Jedinečná kolekce dámských účesů MatureWOMEN kadeřníka Honzy Kořínka ukazuje, že ženy mohou mít různé a krásné účesy opravdu v každém věku. Díky této kolekci, která v překladu nese název MatureWOMEN (Zralé ženy) se můžete přesvědčit, že moderní barvy i střihy nejsou záležitostí jen mladých žen a slečen.

Svět je posedlý mládím a mladistvou krásou. A přestože se japonští vědci chlubí tím, že umí omladit buňky, je to zatím jen věcí nepodložené teorie a nás ženy čeká naučit se stárnou s noblesou. Je příjemné, že módní návrháři na molo občas pustí i zralou ženu a velice záslužné je i to, že se prestižní český kadeřník Honza Kořínek rozhodl „dát šanci“ i zralým ženám a vytvořit zdařilou kolekci dámských účesů určenou právě pro ně, pro naše mámy a pro ty z nás, kterým už táhne na půlstoletí nebo které jej už máme zdárně za sebou.

Účesy pro polodlouhé vlasy z kolekce MatureWOMEN Honzy Kořínka.
Účesy pro polodlouhé vlasy z kolekce MatureWOMEN Honzy Kořínka.
Účesy pro polodlouhé vlasy z kolekce MatureWOMEN Honzy Kořínka.
Účesy pro polodlouhé vlasy z kolekce MatureWOMEN Honzy Kořínka.

Dámské účesy MatureWOMEN jsou o kráse v každém věku

Kadeřnické duo, Honza Kořínek a Jitka Vodičková, vybraly pro své „zralé“ dámské účesyčtyři ženy. Pro každou vytvořili dva účesy. Rozhodně se máte čím inspirovat. Zajímavá je jak barevnost účesů, tak jsou účesy velice povedené po stránce střihu a celkového stylingu. Vybrala byste si z této kolekce nový účes pro sebe?

Účesy pro dlouhé vlasy z kolekce MatureWOMEN Honzy Kořínka.
Účesy pro dlouhé vlasy z kolekce MatureWOMEN Honzy Kořínka.

Honza Kořínek představil po dva účesy pro polodlouhé vlasy, dále účesy pro krátké vlasy i účesy pro dlouhé vlasy – všechny pro ženy 50+. I když tyto zdařilé střihy vlasů by se neztratily ani jako účesy pro mladší věkovou skupinu.

Účesy pro krátké vlasy z kolekce MatureWOMEN Honzy Kořínka.
Účesy pro krátké vlasy z kolekce MatureWOMEN Honzy Kořínka.

„Společně s mým týmem jsme si říkali, že by bylo dobré ukázat a vytvořit kolekci účesů, která není prvoplánově udělaná na mladých modelkách,“ prozrazuje Honza Kořínek. Ten se na kolekci účesů MatureWOMEN podílel společně s již vzpomínanou kadeřnicí Jitkou Vodičkovou. „Nejedná se jen o klasické foukané, bylo pro nás důležité ukázat trendy a šik účesy i styling,“ říká Honza Kořínek. Kadeřníci využili například i moderní techniky probarvování vlasů Per Lei, nebáli se ani krátkého střihu a stylování do objemu.

Kadeřnický tým Honzy Kořínka
Kadeřnický tým Honzy Kořínka

Znáte techniku probarvování vlasů Per Lei?

Probarvování vlasů Per Lei je novou technikou melírování vlasů. Kadeřníci díky této technice mohou zákaznicím nabídnout velice přirozené zesvětlení části vlasů a účesu bez viditelných přechodů. Technika Per Lei umožňuje vytváření kreativních účesů a je také cestou k přirozenému looku barvených vlasů.

Zdroj obrázků: Honzakorinek.cz, L’Oréal

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail