Dámské tenisky Baťa z nové kolekce jsou ideální obuví do města ke sportem inspirovanému oblečení, ale i na výlety. Barvou kolekce je sangria. Víte, jaká to je?

Baťa představuje nové kousky ve své kolekci, mezi kterými nechybí dámské tenisky Baťa. Rozhodně nejsou k tomu, abychom si v nich šly zaběhat, ale aby doplnily naše outfity ve sportovním looku. Jsou aktuální teď v létě, kdy potřebujeme pohodlnou obuv na výlety i dovolenou a sandálky, žabky či pantofle nejsou vždy ideální. Dámské tenisky Baťa mají kvalitní provedení z kůže a střídající moderní i retro módou inspirované modely obuvi.

Pohodlné hnědé kožené dámské tenisky Baťa s protiskluzovou podrážkou a odpružením (1899 Kč).

Pohodlné hnědé kožené dámské tenisky Baťa s protiskluzovou podrážkou a odpružením (1899 Kč).

Dámské tenisky Baťa

Dámské tenisky Baťa – nová kolekce v odstínu sangria

V kolekci obuvi Baťa byste mezi dámskými teniskami neměly přehlédnout zejména ty v úžasné barvě, kterou by amatér a neznalec módních trendů nejspíš nazval vínovou, ale jde o zcela jinou barvu. Tato barva se nazývá sangria a je to hit nadcházejícího podzimu. V této barvě budeme nosit oblečení i doplňky a tak je skvělé, že Baťa sáhl ve své kolekci dámských tenisek právě po sangrii. Jinak sangrie je tradiční španělský nápoj, který vyniká velice specifickým bordó odstínem.

Pohodlné kožené dámské tenisky Baťa (1899 Kč).

Pohodlné kožené dámské tenisky Baťa (1899 Kč).

Dámské tenisky Baťa mají v barvě sangria hned několik podob. Nová kolekce Baťa nabízí model se dvěma suchými zipy, šněrovací s kontrastní bílou podrážkou nebo se stélkou tlumící nárazy a také s protiskluzovou podešví. Sangria odstín se objevil ještě na dalším modelu, kde zdobí v podobě zvířecích potisků jinak bílé kotníkové boty inspirované tvarem vysokých tenisek.

Stylové kotníkové tenisky Baťa (1899 Kč).

Stylové kotníkové tenisky Baťa (1899 Kč).

Kromě sangria odstínu se dámské tenisky Baťa objevily v nové kolekci také v černé a hnědé barvě, a také jako bílé s potisky.

K čemu nosit dámské tenisky Baťa?

Sportovní look kombinovaný s casual stylem je módním trendem sezóny. Najdete jej u mnoha značek. A právě na doplnění oblečení v tomto trendu jsou dámské tenisky Baťa ideální. Dobře budou vypadat ale také k městské džínové módě i jako univerzální pohodlná obuv k oblečení na lehkou turistiku.

Všechny modely dámských tenisek Baťa jsou za cenu 1899 Kč. Někomu se to může zdát hodně, pro někoho to bude cena dobrá. Záleží, kolik jste zvyklé do svých nohou investovat. Ale kvalitní kožené tenisky jsou v těchto cenách Baťa navíc přináší do sportovní obuvi módní design a eleganci. Takže já bych je rozhodně doporučila.

Zdroj obrázků: Baťa

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail