Potištěné dámské noční košilky s kresbičkami mají stále velký úspěch.
Potištěné dámské noční košilky s kresbičkami mají stále velký úspěch.

Dámské noční košilky – jenom bavlna a žádná Čína!

Dámské noční košilky z bavlny jsou nejpraktičtějším oblečením na spaní. A i když jsou bavlněné, mohou být velice sexy!

Zdá se mi, že jsme příliš „pyžamové“ a poněkud jsme zanevřely na noční košilky. Přitom dámské noční košilky jsou na spaní mnohem pohodlnější, v létě nám v nich není tak teplo a jelikož jsou naše byty a domy v zimě dost přetopené, oceníme je v podstatě celoročně.Dámská noční košilka je méně náchylná k ušpinění a to i když spíme bez spodního prádla, což by mělo být ze zdravotních důvodů rozhodně pravidlem. Na rozdíl od pyžama vypadají košilky mnohem ženštěji a to i když neodoláme a vsadíme na modely s veselými postavičkami a animáky. Takže stejně tak, jak bychom se měly vrátit k šatům a sukním, měly bychom si opět najít cestu k nočním košilkám.

Mnoho žen, když už se pro košilku na spaní rozhodně, si vybere různé sexy košilky z umělých materiálů. Rychle pak ale zjistíte, že v něčem podobném se spát nedá a že dokonce ani prvoplánový sexy vzhled těchto modýlku není to pravé. Sexy noční košilka může být i z bavlny a právě tento materiál je tím nejpohodlnějším a nejlepším, co si pro spaní můžeme zvolit. Luxusní noční košilky z bavlny nemusí ani příliš mnoho stát. Takže si můžete dopřát najednou pořídit více modelů a ty pak střídat podle nálady, nebo je barevně či stylově sladit se svým aktuálním povlečením.

Bavlněné noční košilky vypadají velice sexy. Nemusíte nakupovat nesmyslné modely s umělých materiálů, abyste vypadaly hezky a líbily se!
Bavlněné noční košilky vypadají velice sexy. Nemusíte nakupovat nesmyslné modely s umělých materiálů, abyste vypadaly hezky a líbily se!

Jaké dámské noční košilky patří do módního šatníku?

Trendy jednoznačně velí návrat k přírodním materiálům, takže právě bavlna je nejlepší volbou na spaní. Infantilní obrázky rozhodně nejsou démodé a směle si je můžete pořídit. Kdo však chce ukázat, že ví, co se nosí, a to i v ložnici, tak vsadí na vintage design. Obvykle postačí sáhnout si po dámských nočních košilkách s drobnými květinkovanými vzory, kostičkami, puntíky, proužky, nebo po střizích s volánky. Druhým hitem je sportovní look dámských nočních košilek. K němu přispívají kontrastní lemovky, knoflíčky připomínající polokošile a také neutrálnější barevnost.

Moderní dámské noční košilky milují vintage a sportovní look.
Moderní dámské noční košilky milují vintage a sportovní look.

Kde se dají kvalitní bavlněné noční košilky pořídit?

Dámské noční košilky z bavlny, včetně bavlněných luxusních nočních košilek, nabízí e-shop www.naspani.cz. Prodejem pyžam a nočních košil se zabývá dlouhodobě. Jeho sortiment se zaměřuje na zboží, jehož původ je v EU, takže žádná Čína! Většina materiálu je ze 100 % bavlny. Jelikož je vše zboží skladem, dodávku až domů můžete čekat do 24 hodin od objednání. Samozřejmostí je možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, navíc vám však e-shop vychází vstříc a první výměnu zboží zasílá e-shop zdarma.

Dámské noční košilky jsou vhodné i jako dárek

Luxusní noční košilky jsou luxusní svým vzhledem a provedením a ne cenou. Mohou být tedy skvělým dárkem například na vánoce, ale také k narozeninám či k jiným svátkům. Příjemné ceny se pohybují obvykle od 300 do 400 korun a výběr je natolik široký, že hezkou noční košili vyberete snadno pro všechny věkové kategorie. V e-shopu www.naspani.cz nechybí samozřejmě ani další související sortiment: župany, pyžama, sortiment na spaní pro muže i pro děti a také další zboží z oblasti spodního prádla nebo oblečení pro kojence či těhotné ženy.

Zdroj obrázků: Naspani.cz

 

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail