Dámská trička dokážou mít v sobě mnohem více elegance a ženskosti, než se na první pohled zdá. Stačí si módní trička správně vybrat.

Klasické tričko máme zafixované spíše jako něco sportovního, na doma, nebo dokonce trochu více pro na naše mužnější polovičky než pro nás. Zejména, pokud musíme v práci dodržovat přísnější dress code, nebo si už ochotně přiznáváme, že jsme spíše dámy středního věku a že „náct“ nám už nebude, potřebujeme elegantnější kousky pro svůj šatník. To ale neznamená, že dámská trička k nám do šatníku nesmí. Právě naopak. Pouze je nutné svůj šatník obohatit o elegantní dámská trička, která jsou pohodlná, ale současně mají šarm, eleganci a noblesu.

Elegantní dámské tričko v kontrastní kombinaci barev. Zajímavostí je průsvitná síťovaná vsadka na výstřihu. Tričko je pohodlné a velice ženské. Má velice praktické a příjemné složení 83 % viskóza, 11 % polyamid a 6 % elastan. Díky němu se tričko snadno udržuje a skvěle nosí. (Dámská trička jsou ze sortimentu e-shopu Ewaco.cz.)

Elegantní dámské tričko v kontrastní kombinaci barev. Zajímavostí je průsvitná síťovaná vsadka na výstřihu. Tričko je pohodlné a velice ženské. Má velice praktické a příjemné složení 83 % viskóza, 11 % polyamid a 6 % elastan. Díky němu se tričko snadno udržuje a skvěle nosí. (Dámská trička jsou ze sortimentu e-shopu Ewaco.cz.)

Vsaďte na sportovně elegantní dámská trička

Ať je nám 20, 30, 40, 50 nebo 60 let, vždy nám sluší sportovní elegance. Ve vyšším věku nám pravě ona umí ubírat léta a omlazovat nás. Proto by i dámská trička a halenky, které nosíme, neměly působit usedle. Je jedno, jestli jde o dámská trička s krátkým rukávem či s rukávem dlouhým. Pokud však naše postava není příliš štíhlá, ale chlubí se ženskými oblinami, je místo příliš vypasovaných střihů vhodné vsadit na volnější střihy. Díky nim zamaskujeme drobné nedokonalosti postavy, nemusíme neustále zatahovat bříško a cítíme se v nich mnohem pohodlně i proto, že se v nich hned tak nezapotíme. Upnutá dámská trička totiž někdy ráda ukážou flíčky od potu. Když ale na to máte postavu, ukažte ji klidně v triku přímo na tělo.

Sportovní elegance se hodí pro každý věk. A dámským tričkům velice sluší. (Dámská trička jsou ze sortimentu e-shopu Ewaco.cz.)

Sportovní elegance se hodí pro každý věk. A dámským tričkům velice sluší. (Dámská trička jsou ze sortimentu e-shopu Ewaco.cz.)

♥ TIP

Všechna dámská trička použita jako ukázka v článku koupíte v e-shopu s dámskou módou EC Ewaco – www.ewaco.cz. Firma nabízí kvalitní dámskou módu ve velikostech 36 až 52. Veškeré zboží je skladem. Při registraci do klubu společnosti lze čerpat výhodné slevy na nákupy.

Dámská trička s potiskem se hodí do práce i do společnosti

Zapomeňte na potisky s nesmyslnými nápisy. Ty zrovna elegantními nejsou. Potisky však patří i na elegantní dámskou módu. Dámská trička s potisky lze dokonce obléct i do společnosti. Stačí luxusnější materiál, k nim elegantní kalhoty nebo sukni a dokonalý večírkový outfit je na světě. Podobě je to s oblečením do práce. Než se trápit v jednobarevných košilích jako muži, do kostýmku, nebo jen tak ke spodnímu dílu, zvolte dámské tričko s potiskem.

Dámská trička z kvalitního luxusního materiálu se hodí i do společnosti. Potisk nevadí, právě naopak. (Dámská trička jsou ze sortimentu e-shopu Ewaco.cz.)

Dámská trička z kvalitního luxusního materiálu se hodí i do společnosti. Potisk nevadí, právě naopak. (Dámská trička jsou ze sortimentu e-shopu Ewaco.cz.)

Zdroj obrázků: Ewaco.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail