Dámská kolekce Alexander Wang pro H&M a její kompletní lookbook nám konečně prozrazuje, na co se můžeme ze spolupráce Wanga a HM těšit!

Pro mne osobně je Alexander Wang již dlouho jednou z top designérských hvězd a věřím, že poté, co se podíváte na jeho kolekci pro H&M, budete jeho tvorbou uchvácené také. Dámská kolekce Alexander Wang pro H&M ve svém lookbooku potvrzuje to, co prozrazovali první náznaky toho, kam by se měla kolekce Alexander Wang pro H&M ubírat. Nezůstalo jen u sportovních prvků, ale skutečně sportovní je celá kolekce. I když je pravda, že vedle sportovních kousků, jakými jsou leginy či trička, nechybí ani šaty nebo bundy, které nás udělají dokonalými, módními a krásnými také mimo sportoviště. Dámská kolekce Alexander Wang x H&M nám nabízí pohodlí a módu současně. Podívejte se na kolekci Alexander Wang x H&M pro ženy také v naší fotogalerii.

Dámská kolekce Alexander Wang pro H&M: lookbook pro ženy.

Dámská kolekce Alexander Wang pro H&M: lookbook pro ženy.

FOTOGALERIE: Dámská kolekce Alexander Wang pro H&M

Dámská kolekce Alexander Wang pro H&M – v H&M již 6. 11. 2014!

Termínem, kdy se začne dámská kolekce Alexander Wang pro H&M prodávat je 6. 11. 2014. Prodávat se bude v 250 vybraných obchodech H&M po světě a v Česku se dostane pravděpodobně pouze do pražské prodejny v Myslbeku. Rozhodně si ji nenechte ujít. Přestože je Alexander Wang už dnes top designérem světa, jeho hvězda stále stoupá a i po několika sezónách budete pyšná na to, že něco z Wanga nechybí ani ve vašem šatníku.

Zdroj obrázků: dámská kolekce Alexander Wang x H&M, Google

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail