Koupelnové doplňky, vybavení a nábytek  v atraktivních barvách z Favi.cz vám dodají energii a lepší náladu, kdykoliv vkročíte do své koupelny.

Rána jsou těžká. Obzvlášť když vaše první kroky vedou na studené dlaždičky do neosobní koupelny. Ta by přitom měla být místem, které vás po probuzení nabije pozitivní energií. Jak na to? Pusťte do své koupelny barvy. Žádné velké přestavby nejsou třeba. Začněte se s barevnými doplňky, které vám zaručeně zvednou náladu. I kdyby zrovna zazvonil budík. Krásné kousky do koupelny hledejte na Favi.cz – největší vyhledávač nábytku a dekorací.

Žlutá, lék na všechny chmury

Žlutá podporuje aktivitu, dodá energii a rozežene i ty nejčernější chmury. V kombinaci s černou a bílou vytvoří bydlení přímo po skandinávsku. A když se po ránu podíváte do žlutého zrcadla, těžko se cestou do práce budete mračit.01-vyhledavac-nabytku-favi 02-vyhledavac-nabytku-favi

 

Vášnivá rudá

Červená je barva temperamentu a vášně. Dodá vám energii nejen na ráno, ale na celý den. Dráždivou rudou tlumí bílá, proto jsou v koupelně nerozlučnými partnery. Do červené můžete ladit vše od lékárničky po úložné boxy či obkladů do koupelny.

03-vyhledavac-nabytku-favi 04-vyhledavac-nabytku-favi

 

Modrá pro kliďase

Modrá je symbolem čistoty, klidu a míru. Pokud chcete svůj den začít zlehka, pak je koupelna laděná do tyrkysu přesně to, co potřebujete. Světle modré tóny podtrhne černý detail. Skvěle také ladí tyrkysová s bílou barvou. Tyrkysovou použijte v doplňcích a doplňte je jednoduchou bílou vanou a umyvadlem.05-vyhledavac-nabytku-favi 06-vyhledavac-nabytku-favi

 

Zelená pro zdravé oči

Odstíny zelené nenamáhají oči. Zároveň vás spolehlivě nabijí pozitivní energií, zklidní psychiku a zvyšují pozornost. Zelená na vás působí příliš studeně? Zkuste křiklavé a syté odstíny kombinovat se žlutou a oranžovou. Limetková zelená dlažba může být v kombinaci s bílou sanitární keramikou a dostatečným osvětlením svěží volbou pro vaši koupelnu.07-vyhledavac-nabytku-favi

Pokud sháníte vybavení do koupelny, na Favi.cz objevíte krásný koupelnový nábytek či doplňky do koupelny od českých ověřených obchodů.

Zdroj obrázků: Favi.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail