Credit Limit – to je skvělá rezerva pro případ, že vás na podzim a před zimou čeká větší obnova šatníku. Ať už osobního nebo rodinného.

Příchod podzimu a zimy je obvykle velice náročný pro naši peněženku. Obnovu šatníku sice děláme zhruba dvakrát ročně, avšak jsou to zejména zimní boty, kabáty, bundy a jiné teplé oblečení, jejichž pořízení je mnohem dražší a někdy jej prostě náš rozpočet a malé úspory neunesou. Pokud máme do zimního obléct hned více členů rodiny, bývá problém ještě složitější. Nemluvě o tom, že se často přidá potřeba lyžařské výbavy nebo nákup jiného zimního sportovního vybavení. Je proto dobré mít po ruce pomoc v podobě krátkodobé půjčky, která dokáže vykrýt finanční náročnost některého z měsíců. Půjčky Ferratum nabízí hned několik možností, jak zvládnout obměnu šatníku na podzimní a zimní bez finančních potíží.

Nemusíme být rozmařilí, aby nákupy zimního oblečení potrápily naši peněženku. Výhodou je mít možnost krátkodobě vykrýt nedostatek prostředků vhodnou rychlou půjčkou.

Nemusíme být rozmařilí, aby nákupy zimního oblečení potrápily naši peněženku. Výhodou je mít možnost krátkodobě vykrýt nedostatek prostředků vhodnou rychlou půjčkou.

Nejpraktičtější je mít k dispozici Credit Limit – šatník tak hravě obnovíte kdykoliv

Velký update šatníku stojí velké peníze. Zejména pokud jde o ten zimní. Kozačky a zimní boty nevydrží věčně, co se týče dětského oblečení, to musíme kvůli velikosti měnit obvykle s každou sezónou. A pravdou taky je, že si prostě máme občas jen chuť udělat radost nějakým pěkným módním kouskem. Skvělým pomocníkem, který nám zajistí dostatečnou rezervu na plánované, ale i neočekávané výdaje za oblečení nebo obuv, je Ferratum Credit, neboli Credit Limit. Jde o půjčku do 35 000 Kč, která představuje v podstatě příjemnou finanční rezervu. Když ji nečerpáte, nic se neděje a nic ani neplatíte.

Obléct celou rodinu do zimního není nic levného.

Obléct celou rodinu do zimního není nic levného.

Credit Limit Ferratum je vlastně revolvingový úvěr, kontokorent nebo obdoba kreditní karty. Tato finanční rezerva je příjemná právě v měsících, kdy se nám objeví nečekané výdaje. Například za již zmíněné zimní oblečení nebo módu obecně. Kdykoliv je možné půjčku splatit předčasně celou, nebo ji lze splácet měsíčně. V tomto případě je pouze nutné dodržet minimální výši měsíční splátky, což je 12,5 % z aktuálně dlužné částky. Výhodou je možnost opakovaného čerpání bez dalšího schvalování, flexibilní výška měsíčních úhrad i využití tzv. platebních prázdnin až 2x ročně.

Další finanční pomoc při obnově šatníku nabízí mikro půjčka Ferratum

Rychlá mikro půjčka Ferratum je krátkodobá půjčka, která vykryje váš okamžitý nedostatek financí potřebný například na nákupy sezónního oblečení. Poskytuje se do výšky 10 000 Kč a splatná je v jedné splátce do 7 až 45 dnů. Jde o krátkodobou půjčkou před výplatou, která vás nenechá na holičkách, když vám vypoví službu zimní boty, nebo když první zasněžený den zjistíte, že se prostě do loňského kabátu nevejdete. V případě potřeby si máte splatnost půjčky navíc možnost prodloužit o dalších 60 dnů.

S příchodem zimy vás nemusí zastihnout jen padající sníh, ale i nedostatek financí na nutné doplnění šatníků. Vhodným řešením je rychlá mikropůjčka.

S příchodem zimy vás nemusí zastihnout jen padající sníh, ale i nedostatek financí na nutné doplnění šatníků. Vhodným řešením je rychlá mikropůjčka.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail