Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Kultovní tenisky conversky a italská značka Missoni našly společnou řeč a vytvořili tenisky s unikátními cik-cak vzory! Pořiďte si je!

Nové conversky s cik-cak vzory nejsou sice žádné číny za dvě stovky z tržnice, ale přesto nejsou nedostupné a dokonce je to způsob, jak do svého šatníku, nebo přesněji botníku, dostat luxus jménem Missoni, který je jinak ve zcela jiné cenové skupině. Nové tenisky conversky z kolekce  Converse x Missoni lze podle typu pořídit od 85 $ za nízké conversky až po 100 $ za conversky kotníkové. Tyto konversky patří do série Converse Chuck Taylor a jsou výsledkem spolupráce značky Converse s italským módním domem Missoni, která není žádnou novinkou a jež započala již v roce 2010.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: kotníkové konversky ve fialové barvě z kolekce converse x missoni chuck taylor all star.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: kotníkové konversky ve fialové barvě z kolekce converse x missoni chuck taylor all star.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: černobílé nízké tenisky konversky z kolekce Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: černobílé nízké tenisky konversky z kolekce Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Konversky – to je kult. Kult mladistvosti, který překvapivě není módou posledních let, ale dlouhých desetiletí. Pamatuji si na své tenisky číny – to je to už skutečně dávno, to jsem ještě o pravém původu skvělého designu Converse neměla ani zdání. Plátené teniskyconversky se dožili dneška a pořád jsou pro mnohé srdcovou záležitostí. A i když jste holky přes značky, lodičky a LV kabelky, Missoni konversky byste ujít nechat neměly.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: černobílé kotníkové konversky z kolekce Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: černobílé kotníkové konversky z kolekce Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: multibarevné nízké konversky z kolekce Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: multibarevné nízké konversky z kolekce Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: zelené nízké konversky z kolekce Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Conversky Missoni s cik-cak vzory: zelené nízké konversky z kolekce Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Conversky s cik-cak vzory v Missoni navrhli vlastně ke svým vlastním kolekcím oblečení!

Cik-cak vzory nejsou pro Missoni žádnou novinkou. Její především úpletová a pletená móda je cik-cak vzory přímo pověstná. Stačí si vzpomenout třeba na spolupráci Missoni s firmou Lindex, pro kterou vytvořila design kolekci postavenou právě na cik-cak (v angličtině zik-zak) vzorech. Ale to by ještě nebylo důkazem posedlosti Missoni tímto vzorem. Podívejte se na poslední kolekce značky Missoni a pochopíte. Jak kolekce Resort 2015, tak kolekce RTW podzim/zima 2014/15 sází mimo iné právě na tyto vzory.

Cik-cak vzory Missoni miluje – letos je značka nenamalovala jenom na conversky, ale také na své kolekce.

Cik-cak vzory Missoni miluje – letos je značka nenamalovala jenom na conversky, ale také na své kolekce.

Cik-cak vzory Missoni miluje – letos je značka nenamalovala jenom na conversky, ale také na své kolekce.

Cik-cak vzory Missoni miluje – letos je značka nenamalovala jenom na conversky, ale také na své kolekce.

 

Conversky s cik-cak vzory pak naprosto dokonale zapadají do designové konceptu značky. A i když nebudete investovat do drahé módy Missoni, pořiďte si alespoň své cik-cak kultovní konversky!

Zdroj obrázků: Converse x Missoni

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail