Ošoupané tenisky mají své kouzlo. Kdo nechce čekat, než se o jeho oblíbenou klasiku – Converse, postará čas, může sáhnout po novince v sortimentu značky – kolekce Converse Chuck Taylor All Star Well Wor nabízí módní ošoupaný vzhled ihned.

Nové Converse Chuck Taylor All Star Well Wor jsou tenisky pro nedočkavce a pro ty, kteří vědí, co chtějí. Už nemusíte čekat, než vaše conversky ozdobí čas. Chuck Taylor All Star Well Worn totiž nabízí „ ušmudlaný“ vzhled bez čekání. Tenisky jsou již jako nové ošetřené a ozdobené tak, že vytváří dojem poničeného a obnošeného vzhledu. Chcete-li tedy světu ukázat, že vás nic nerozhodí a že máte vše takříkajíc „v paži“, vsaďte na nové Converse s obnošeným vzhledem. Converse Chuck Taylor All Star Well Wor jsou v nabídce jako vysoké i jako nízké tenisky.

"Ošoupané" Converse Chuck Taylor All Star Well Worn

„Ošoupané“ Converse Chuck Taylor All Star Well Worn

Converse Chuck Taylor All Star Well Worn

Nové Converse Chuck Taylor All Star Well Wor nespadly jen tak zčistajasna z nebe. Kráčejí totiž ve šlépějích legendární série bot Converse Chuck Taylor All Star Washed. Její retro styl s kapkou nostalgie nikdy nevyjde z módy. Lehce ošoupaná špička tenisky a gumová podešev dodávají teniskám nejen výjimečný vzhled, ale také navozují pocit, že své tenisky nosíte s láskou od nepaměti. Converse tenisky ztělesňují legendární příběhy svých hrdinů a inovátorů a svůj životní příběh v nich můžete prožít také.

O Converse

Converse Inc. se sídlem v North Andoveri v Massachusetts je dceřinní společností firmy Nike, Inc. Společnost Converse byla založena v roce 1908 a od té doby si značka vydobyla reputaci „ America’s Original Sports Company“™. Converse je spjatá s bohatou tradicí a legendárními botami jako jsou Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® a One Star®. Dnes Converse nabízí různorodé portfolio zahrnující pánskou obuv, dámskou obuv i dětskou obuv a také doplňky. Produkty Converse se prodávají ve více než 160 zemích světa. Jenom ve Spojených státech to představuje 67 vlastních prodejen.

Zdroj obrázků: Converse

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail