Voděodolné conversky do deště Chuck Taylor All Star Rubber jsou dalším „kamarádem z mokré čtvrti“ , se kterým byste se měli na podzim 2014 seznámit.

Vždy jsem se na frajery, kteří i v dešti či v zimě nosili plátěné Conversky, koukala jako na blázny. A nejspíš jsem nebyla jediná. Protože conversky se nad svými fanoušky slitovali a nová kolekce pro podzim 2014 Chuck Taylor All Star Rubber je přizpůsobená tomu, abyste je nosili i do nečasu. Právě teď v září debutuje tato nová kolekce tenisek. Nové conversky do deště jsou na povrchu z gumy, z gumy zůstává i podešev. Vnitřek tenisky je však z příjemného hřejivého fleecu.

Conversky Chuck Taylor All Star Rubber jsou boty do deště. Jako novinka se prodávají od září 2014.

Conversky Chuck Taylor All Star Rubber jsou boty do deště. Jako novinka se prodávají od září 2014.

Conversky do deště – kolekce Chuck Taylor All Star Rubber

Zatímco fleece nohu zahřeje, guma odolá i nejhoršímu podzimnímu počasí, loužím či blátivému povrchu. Do podzimních ulic – geniální, na procházky po podzimních lesních cestičkách – super, jen doufám, že botky nebudou klouzat. Rozhodně ale tyto C onverse teniskydoporučuji jako dalšího kamaráda do deště pro tento podzim.

Tenisky convesky do deště – nevídané, ale díky novému modelu z gumy Chuck Taylor All Star Rubber reálné.

Tenisky convesky do deště – nevídané, ale díky novému modelu z gumy Chuck Taylor All Star Rubber reálné.

Lookbook kolekce conversek Chuck Taylor All Star Rubber

Voděodolné Conversky do deště – úžasné barvy a unisex design

Conversky Chuck Taylor All Star Rubber se už prodávají. Velikosti uspokojí ženy i muže. K dispozici je celkem sedm nádherných barev, přičemž každý model je v podstatě pouze jednobarevný gumový odlitek. Vypadá to nádherně a současně jsou tyto convesky do deštěskutečně praktickým kouskem botníku. Obvyklá cena Converse Chuck Taylor All Star Rubber je 65 $ za model pro dospělá a 45 $ za dětské conversky. I ty jsou totiž v tomto provedení k dispozici.

Conversky Chuck Taylor All Star Rubber – nový kamarád do deště pro letošní podzim 2014.

Conversky Chuck Taylor All Star Rubber – nový kamarád do deště pro letošní podzim 2014.

Zdroj obrázků: Converse, Hypebeast.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail