Chcete zažít explozi barev v jarním opojení na vlastní kůži? Sáhněte po kolekci Converse Chuck Taylor All Star Tie Dye hýřícího životem a energií.

Tenisky Converse Chuck Taylor All Star Tie Dye ve vysokém i nízkém střihu záříbatikovanými vzory a mramorovými efekty. Pokud nebudete mít pozornosti dost, barevná smršť zdobící podrážku vám ji rozhodně zajistí.

Converse Chuck Taylor All Star Tie Dye

Converse Chuck Taylor All Star Tie Dye

Termín „tie dye“, česky batikování, vznikl v polovině 60. let v USA jako označení pro proces zdobení a barvení látek a dodnes zůstává oblíbeným způsobem, jak oživit své oblečení i boty. Zatímco dříve rozmanité ornamenty vznikaly tak, že se kus látky svázal provázkem či gumičkou do uzlíku a ponořil do barvy, dnes již moderní polygrafická technologie využívá tisk přes textilní síto. A proč to nevyzkoušet na teniskách Converse?

Converse Chuck Taylor All Star Tie Dye

Converse Chuck Taylor All Star Tie Dye

Converse Chuck Taylor All Star Tie Dye zdobí batika a mramorování

Kolekce Converse Chuck Taylor All Star Platform Plus „vykopává“ slavné tenisky do nových výšin a sportovnímu tvaru přidává dotek ženskosti. Na více jak pěticentimetrovém skrytém podpatku zažijí vaše nohy dramatickou směs barev!

Converse Chuck Taylor All Star Platform Plus

Converse Chuck Taylor All Star Platform Plus

Converse Chuck Taylor All Star Platform Plus zdobí barva a ukrytý podpatek

Tenisky Converse Chuck Taylor All Star jsou k dispozici v těchto obchodech:

O Converse

Converse Inc. se sídlem v North Andoveru v Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike, Inc. Založena v roce 1908, si značka Converse vydobyla reputaci „America`s Original Sports Company“ a je spojována s bohatou tradicí a legendárními botami jako jsou Chuck Taylor ® All Star ®, Jack Purcell ® a One Star ®. Dnes Converse nabízí různorodé portfolio zahrnující pánskou, dámskou i dětskou obuv, oděvy a doplňky. Produkty Converse jsou prodávány ve více než 160 zemích, jen v USA má značka přes 67 vlastních prodejních míst.

Zdroj obrázků: Converse

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail