Modré a přitom „zelené“ – to je filosofie nové džínové kolekce Concious Denim H&M. Má nás vymódit a přitom chránit přírodu.

Nebojte se, HM-ko nepřichází se zelenou džínovinou. Pouze svoji mohutnou džínovou podzimní kolekci Concious Denim H&M postavilo a filosofii: „Go Green, Wear Blue with Conciou Denim at H&M“. Kolekce džínové módy má být nejen trendy, ale také šetrná k životnímu prostředí, a to od výroby, přes údržbu tohoto oblečení až po jeho likvidaci. Kolekce Concious Denimje tak dalším počinem HM-ka vrámci jeho angažovanosti v projektech trvale udržitelného rozvoje. A daří se mu. I letos se například H&M stalo největším světovým spotřebitelem organické biobavlny s cílem do roku 2020 používat při výrobě oblečení už jen výhradně bio bavlnu.

Trvale udržitelné džíny Concious Denim z H&M dokážou obléct celou rodinu.

Trvale udržitelné džíny Concious Denim z H&M dokážou obléct celou rodinu.

Noste modrou z H&M a buďte zelení!

Denimová kolekce H&M dokazuje, že bio, ekologie a zvláštní termín „trvale udržitelný rozvoj“ nemusí jít na vrub módnosti. Zdařilé džínové kousky mají kompletní dámskou, pánskou i dětskou kolekci. Při prvním pohledu zaujmou a současně šokují hluboké indigo tóny džínové kolekce. H&M úplně upustilo od bělených džínsů a vše je v tmavě modrých tónech. Pevné materiály střídají jemnější kousky. Džínové kalhoty mají všechny oblíbené střihy – od těch s vysokým i nízkým pasem, přes lacláče či džínové kalhoty v pasu stáhnutelné šňůrkou jako pohodlné tepláky. Kalhotami samozřejmě výčet kousků nekončí.

FOTOGALERIE: Concious Denim H&M

Concious Denim H&M – džíny s ženskou duší

Z dámské části Concious Denim H&M kolekce rozhodně nepřehlédněte úžasný džínový kabát H&M s kapucí. V něm i v dalších modelech pózuje po celém světě česká topmodelka Hana Jiříčková. Úspěšná kráska je nyní v kurzu. Hanka Jiříčková je dokonce od letošního roku také novým andílkem Victoria’s Secret a dostat se mezi „andílky“ je pro modelky nejvyšší metou.

Kromě řady zdařilých topů – dámských košil či mikin, najdete v dámské části kolekce Concious Denim H&M také perfektní overal nebo již zmiňované lacláče H&M. A nechybí samozřejmě ani doplňky jako šátky, či čepice, které ale bez problému užijí také muži – elegáni. Tam totiž míří pánská džínová kolekce H&M.

Dámská džínová kolekce Concious Denim H&M.

Dámská džínová kolekce Concious Denim H&M.

Concious Denim H&M – džíny pro muže elegány

Budeme mu říkat „džíňan“. Elegán v riflích modrákové barvy. Cool barvou je pro něj v této sezóně bezvýhradně právě tato indigo modrá. Být oblečený celý do džínoviny už není demodé. Právě naopak. S džínoviny nosí „džíňan“ sako, mikinu i dokonale elegantní kabát. Pod něj rozhodně nenosí ani manažerskou a ani havajskou košili, ale klasickou džínovku. A co podzimní bunda? Žádné sportovní softsheelky, které by vše zkazily. Elegantní „džíňan“ nosí hezkou prošívanou košilovou bundu H&M v barvě indigo džínoviny.

Jo, a abych nezapomněla, „letos bez bradky, zastav se před vrátky“. Totiž bez módní bradky a plnovousu letos gentlemani z domu vůbec nevychází!

Pánská džínová kolekce Concious Denim H&M.

Pánská džínová kolekce Concious Denim H&M.

Concious Denim H&M – modrá je dobrá i pro děti

Dětský svět bude letos na podzim 2014 také hezky „namodro“. Od batolat až po školáky totiž obleče H&M děti rovněž do své nové džínové kolekce. Praktické kousky, které něco vydrží a špína na nich není vidět, jsou pro dětskou módu velice vítané. A když ještě toto oblečení dokáže přispět k tomu, že naše děti i v dospělosti potkají v přírodě zvíře a les nebude jen chráněnou rezervací, o to lépe.

Dětská džínová kolekce Concious Denim H&M. Pro dívky....

Dětská džínová kolekce Concious Denim H&M. Pro dívky….

Dětská džínová kolekce Concious Denim H&M. Pro kluky....

Dětská džínová kolekce Concious Denim H&M. Pro kluky….

Dětská džínová kolekce Concious Denim H&M. I pro ty nejmenší....

Dětská džínová kolekce Concious Denim H&M. I pro ty nejmenší….

Zdroj obrázků: kolekce Concious Denim H&M

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail