Běžné pravidelné čištění koberců není vždy dostačující. Jednou za čas si koberce žádají vyčištění důkladnější. Koberce opět prokouknou do své krásy a interiér se ozdraví. Pečlivým vyčištěním se z koberců zbavíme prachu, roztočů a různých patogenů.

Na čištění koberců Praha a okolí se specializuje Čistírna Koberců Manipo. Firma preferuje především čištění suchou metodou, která je velice pečlivá, přitom však šetrná ke struktuře a vláknům koberců. Zákazníci často nevědí, že i suchá technologie čištění koberců umí odstranit nejen špínu, prach a roztoče, ale i hluboké a staré skvrny. Čištění se provádí za pomoci kvalitních čisticích prostředků, které jsou zdravotně nezávadné a nezpůsobují problémy ani alergikům či astmatikům. Koberce firma čistí přímo ve své čistírně na Praze 3. Dodací termíny jsou velice krátké a koberce jsou ihned vhodné k použití – jsou suché, ale též voňavé a krásné.

Čistírna koberců vrátí zašlou krásu vašim podlahám s koberci, a nejen těm

Čistírna koberců Praha koberce vyčistí a zbaví je patogenů. Včetně alergenů.

Čištění zátěžových koberců

Čistírna koberců Praha provádí i čištění zátěžových koberců, zejména z hotelů a schodišť. Koberce sama odveze, vyčistí a opět nainstaluje na místo. V rámci čištění se tyto koberce rovněž impregnují, díky čemu vydrží déle čistými a snadněji se čistí při běžné údržbě.

Jako nové a za pár korun

Luxusní a různé speciální koberce nejsou levnou záležitostí. Díky šetrnému čištění nedochází k jejich nadměrnému opotřebení při údržbě. Za cenu od 150 Kč do 250 Kč za metr čtverečný získá váš koberec původní krásu a je dokonale vyčištěn.

Manipo nabízí i další uklízecí služby

Kromě čištění koberců nabízí společnost Čistírna Koberců Manipo i čištění parket, PVC podlah, podlahových dlažeb, mramoru, kamene a betonu, leštění a mytí teras, schodišť i čištění vnějších ploch (mopování, zametání, odklízení sněhu apod.). Využít lze i službu čištění čalouněného nábytku, mytí oken, všech nástěnných obkladů – mramorových, keramických, dřevěných. Rovněž praní záclon a závěsů, mytí podhledů a čištění klimatizačních systémů, sanity a ostatního interiérového vybavení. Firma je velice pružná a nabízí třeba i speciální úklidy domů pro alergiky pomocí technologie Rainbow.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail