Černobílá kombinace je vždy efektní. Na oblečení, na botách, na kabelkách i na módních doplňcích vždy zaujme. V módní sezóně jaro/léto 2014 se k černé a bílé vrací také módní značka Desigual nebo obuvnický gigant Baťa. Pojďte se podívat, jak můžete kousky z aktuálních kolekcí těchto značek dokonale navzájem kombinovat!

Moje módní vášeň pro černobílou začala už loni s kolekcí Moschino. Kdo si nevzpomene na nádherné šaty, kostýmky a kabátky z kolekce, tomu je musím rozhodně připomenout. Podívat se můžete také na celou Moschino kolekci RTW S/S 2013 a porovnat ji s černobílými orgiemi, které si teď můžeme užít díky oblečení Desigual také díky botám Baťa.

Inspirující černobílá kolekce Moschino nás na černobílou notu naladila již loni.

Inspirující černobílá kolekce Moschino nás na černobílou notu naladila již loni.

 

FOTOGALERIE: Černobílá RTW kolekce Moschino pro jaro a léto 2013

V černobílém řádění nyní pokračuje značka Desigual. I ona se v jarní a letní kolekci pro rok 2014, přesně rok po Moschino, inspirovala šedesátými léty a v její kolekci najdete úchvatné šaty a kabáty s černobílými vzory. Co je rozhodně příjemné, že i když Desigual nepatří mezi ty nejlevnější značky, rozhodně je tato španělská značka pro naše peněženky mnohem dostupnější než Moschino. Abych byla přesná, Desigual je zhruba desetkrát levnější než Moschino – a to skutečně není málo.

Příjemnou náhodou je, že se v Baťa kolekci pro letošní jaro objevili nádherné černobílé sandály na klínovém podpatku a platformě. Budou se s kolekcí Desigual úžasně kombinovat!

Černobílé boty z kolekce Baťa jsme rozebrali v našem článku Černobílé ikony Baťa – tyto sandály musíte mít!

Jak vše dokonale nakombinovat? Nastylovali jsme pro vás jeden skvělý look, ve kterém najdete šaty a kabát z černobílé kolekce Desigual a také černobílé boty Baťa. Jak se vám líbí?

Černobílé oblečení – šaty a kabáty z jarní kolekce Desigual skvěle zkombinujete s černobílými sandály Baťa.

Černobílé oblečení – šaty a kabáty z jarní kolekce Desigual skvěle zkombinujete s černobílými sandály Baťa.

 

 

Zdroj obrázků: Desigual, Baťa, Moschino

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail