Oblíbené černé koktejlky nechybí ani v kolekci Jennyfer. Černé šaty nezklamou na party, na firemním či školním večírku ani jinde ve společnosti.
Oblíbené černé koktejlky nechybí ani v kolekci Jennyfer. Černé šaty nezklamou na party, na firemním či školním večírku ani jinde ve společnosti.

Černé koktejlky z Jennyfer – levná elegance do společnosti!

Oblíbené černé koktejlky nechybí ani v kolekci Jennyfer. Černé šaty nezklamou na party, na firemním či školním večírku ani jinde ve společnosti.

Univerzální černé koktejlky – tentokrát z Jennyfer. Teď v čase vánočních večírků jsou krátké černé šaty přesně tím, co si můžete vzít na školní party, ale také na firemní večírek. Tyto šaty, které Coco Chanel nazvala malé černé, nepoznají věk a hodí se pro mladé dámy, krásky středních let, ale i pro dříve narozené ročníky. Vždy jde o kratší černé šaty, i když jejich délka nemusí být myšlena pouze jako mini, ale může lavírovat v různých délkách – o extra mini až po midi. Dlouhé už tyto černé koktejlky být samozřejmě nemůžou, protože by to zcela změnilo jejich filosofii. A jaké černé koktejlky Jennyfer katalog pro podzim a zimu 2014/2015 nabízí?

Černé koktejlky z Jennyfer jsou univerzální šaty na party, do divadla ale pro dny, kdy chceme či potřebujeme vypadat dobře.
Černé koktejlky z Jennyfer jsou univerzální šaty na party, do divadla ale pro dny, kdy chceme či potřebujeme vypadat dobře.
FOTOGALERIE: Černé koktejlky z Jennyfer – podzim/zima 2014/2015

Černé koktejlky z Jennyfer nabízí za málo peněz hodně muziky!

Malé černé, neboli černé koktejlky, by měla mít v pohotovosti každá z nás. Optimálně hned v několika modelech. Nikdy nevíte, kdy se budou hodit a jsou skvělou odpovědí na otázku, kterou si často klademe: Co si mám vzít na sebe? Černé koktejlové šaty to obvykle vyřeší, či už jdete do divadla, na rande, na zkoušku, nebo máte v práci důležitou schůzku. Černé pouzdrové šaty, černé krajkové šaty či jiné malé černé – katalog Jennyfer pro podzim a zimu 2014/2015 jich nabízí v mnoha střizích a designech.

Černé koktejlky jsou skvělou odpovědí na otázku, kterou si často kladem: „Co na sebe?“ (Koktejlové šaty na obrázku jsou z kolekce Jennyfer, katalog podzim/zima 2014/2015.)
Černé koktejlky jsou skvělou odpovědí na otázku, kterou si často kladem: „Co na sebe?“ (Koktejlové šaty na obrázku jsou z kolekce Jennyfer, katalog podzim/zima 2014/2015.)

Černé koktejlové šatyJennyfer nabízí modely za příjemné ceny a v módních střizích i designu. Černou provzdušňují poloprůhledné pasáže z vyšívaného tylu nebo z krajky. V kolekci najdete sexy model s prostřihy v pasu, ale také úžasně módní šaty se zipem. Zipová módní mánie letos doslova řádí, takže zip na malých černých rozhodně „ano“.

Zipová mánie ovládla také „malé černé“ – koktejlové šaty zdobené zipem vypadají bezvadně. (Koktejlové šaty na obrázku jsou z kolekce Jennyfer, katalog podzim/zima 2014/2015.)
Zipová mánie ovládla také „malé černé“ – koktejlové šaty zdobené zipem vypadají bezvadně. (Koktejlové šaty na obrázku jsou z kolekce Jennyfer, katalog podzim/zima 2014/2015.)

Hitem pro černé koktejlky je rovněž třpyt lesklých materiálů nebo flitrů, ale také napodobování černé kůže. Zvažte, jaký střih si vyberete. S ramínkami máte vždy jistotu, že vám budou šaty držet. Krátký nebo dlouhý rukáv neklade nároky na zvolenou podprsenku a černé koktejlky bez ramínek zas upoutají korzetovým střihem. Ne každé ale na prsou drží a pokud k nim ještě potřebujete podprsenku bez ramínek, musí skutečně dobře padnout. Zapomeňte na to, že si u černých korzetových šatů pomůžete silikonovými ramínky. Vypadalo by to levně.

Koktejlové černé šaty bez ramínek nesednou každému Je nutné je dobře vyzkoušet. Není nic horší, než padající šaty! (Koktejlové šaty na obrázku jsou z kolekce Jennyfer, katalog podzim/zima 2014/2015.)
Koktejlové černé šaty bez ramínek nesednou každému Je nutné je dobře vyzkoušet. Není nic horší, než padající šaty! (Koktejlové šaty na obrázku jsou z kolekce Jennyfer, katalog podzim/zima 2014/2015.)

Krátké černé šaty se hodí také na oslavu Vánoc nebo konce roku

Krásné černé koktejlky z katalogu Jennyfer využijete také na Silvestra nebo na Štědrý večer, kdy jsou naprosto ideálním oblečením. Pouze nezapomeňte, že i když je budete slavit doma v rodinném kruhu, rozhodně k nim nepatří pantofle. Na nohy si obujte hezké lodičky nebo sandálky na podpatku. Malé černé šaty nepohrdnou klasickými černými lodičkami, ale ani jinou barvou, pokud ji sladíte například se šperky. Poslední dvě nebo tři sezóny oblíbená nude barva bot už ale začíná být out.

Zdroj obrázků: Jennyfer – katalog podzim/zima 2014/2015