Už máte svého dodavatele kvalitních, ale levných cartridge pro vaši tiskárnu?
Už máte svého dodavatele kvalitních, ale levných cartridge pro vaši tiskárnu?

Cartridge můžete kupovat i levněji!

Kupujte cartridge do svých tiskáren levněji a současně se chovejte ekologicky – ano, šetření a ekologie jdou dohromady!

Tiskneme a tiskneme. Zatímco ceny tiskáren, či už inkoustových nebo laserových jsou dnes poměrně zanedbatelné, drahé jsou především cartridge, čili náplně do nich. Proto je velice důležité najít vhodné místo pro jejich levné nákupy.

Tiskárna je dnes součástí téměř každé domácnosti. Tiskneme nejen různé dokumenty, ale často fotografie, kde je spotřeba cartridge skutečně velká. Tiskárny nám slouží také ve chvíli, kdy se toužíme kreativně realizovat. Na tiskárně si dnes snadno vytisknete třeba obtisk na tričko nebo nalepovací tetování. Pro firmy a podnikatele je potřeba tiskárny naprostou nutností.

Levná tiskárna ještě nemusí být skutečně levná!

Často se nadchneme pro nákup levné tiskárny bez toho, abychom se pořádně podívali na to, jaké jsou její náklady na tisk. Koupě originální sady tonerů do tiskárny pak může dokonce převýšit cenu nákupu tiskárny. Naštěstí dnes najdeme prodejce, jakým je například Heurékou skvěle hodnocená Tonera.cz, kde vedle originálních tonerů za dobré ceny můžete koupit také kompatibilní neoriginální cartridge nebocartridge repasované. Jak neoriginální tonery ta ty repasované, výrazně snižují náklady na tisk a to až o 70 %. Přitom tiskárně nijak neublíží a tisk s nimi je stejně kvalitní, jako s tonery originálními.

Renovované náplně mohou cenu tisku snížit až o 70 % a to při stejné kvalitě výstupu.
Renovované náplně mohou cenu tisku snížit až o 70 % a to při stejné kvalitě výstupu.

Společnost TONERA nabízí inkoustové a tonerové kazety pro více než 90 % dostupných tiskáren na trhu, tedy pro zhruba 850 modelů tiskáren. Koupíte zde cartridge pro Canon, Epson, HP, Minolta, Brother, OKI, Lexmark nebo Samsung. Vedle originálních kazet je stále větší zájem o repasované náplně do tiskáren. Ty firma úspěšně prodává nejen v Česku, ale také v zahraničí.

Repasové cartridge šetří naši peněženku i přírodu!

Nakupovat repasované cartridge rozhodně neznamená šetřit za každou cenu. Při stejné kvalitě tisku, pokud samozřejmě renovované tonerykupujete u kvalitních dodavatelů, ušetříte obvykle od 40 až do 70 % ceny originální náplně a kromě toho chráníte také přírodu. Renovovat staré kazety totiž znamená neprodukovat zbytečný odpad. Přitom cartridge lze renovovat opakovaně, téměř donekonečna. Vezměte svoji starou tonerovou kazetu a přineste ji do TONERA. Sebou si pak můžete odnést novou, která vás bude stát mnohem méně než originál. Cartridge samozřejmě můžete nakupovat i pokud staré prázdné kazety nemáte – a to i ty repasované.

Nakupovat cartridge od TONERA je možné jednak ve dvou kamenných pobočkách nebo přes e-shop společnosti  Tonera.cz. V užším centru Prahy je doprava toneru ještě v ten samý den.

Zdroj obrázků: FL, Tonera.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail