Pánská móda CAMP DAVID patří mezi legendární značky pro muže. Nabízí charakteristickou eleganci v kombinaci s pohodlnou ležérností. 

Je pro vašeho muže důležitá atraktivní image? Rád pečuje o svůj zevnějšek a zároveň si zakládá na moderním způsobu oblékání? Podpořte jeho chvályhodný přístup k módě nejen slovem, ale třeba také tím, že mu dopřejete originální módu zrozenou pro jeho vybraný styl. Nechte se inspirovat.

CAMP DAVID: to je dostupná značka pro náročné muže.

CAMP DAVID: to je dostupná značka pro náročné muže.

Značka CAMP DAVID, to je legenda mezi špičkovými značkami, která na první pohled osloví každého moderního muže se smyslem pro vytříbený vkus. A to bez ohledu na to, jaký preferuje styl. CAMP DAVID je tu zkrátka pro všechny muže, kteří chtějí vyniknout. Vždy a všude. Ve všech okamžicích, kdy je žádoucí elegance nebo povolená ležérnost. Každý muž, který moc dobře ví, co od módy skutečně chce, si v kolekcích značky CAMP DAVID najde to své. Stejně také váš protějšek a to dokonce také v případě, že se nespokojí jen tak s něčím. Značka CAMP DAVID totiž uspokojí vybrané módní chutě i těm nejnáročnějším. 

Hledáte obleční pro muže s vytříbeným vkusem? Sáhněte po značce CAMP DAVID.

Hledáte obleční pro muže s vytříbeným vkusem? Sáhněte po značce CAMP DAVID.

Exkluzivita nemusí být předurčená pouze známým tvářím

Není žádným tajemstvím, že většina oblečení vyrobena pod taktovkou zvučných značek je určena především pro známé tváře. Cena takové módy obvykle dosahuje závratných výšin, že je prakticky nemožné na ní dosáhnout. To ale neplatí v případě značky CAMP DAVID. Obléká sice i takové celebrity, jako třeba Dietera Bohlena nebo zpěváka Michala Davida, ovšem dovolit si jí může opravdu každý muž, který v šatníku stojí o exkluzivní módu. Značka CAMP DAVID zkrátka nechce nikoho omezovat, proto tvoří pánské oblečení snadno dostupné pro všechny. Tedy i pro váš protějšek.

Pánské oblečení CAMP DAVID mají v šatníku celebrity, jakými jsou Dieter Bohlen nebo zpěvák Michal David. Cenově dostupné je však pro každého.

Pánské oblečení CAMP DAVID mají v šatníku celebrity, jakými jsou Dieter Bohlen nebo zpěvák Michal David. Cenově dostupné je však pro každého.

♥ TIP

Napadla vás otázka, kde je značka CAMP DAVID vlastně k dostání? Stačí se podívat do módního obchodu MARY Fashion, který už tak bohatou nabídku neustále rozšiřuje. Nenechte si nic utéct.

Poutavý design jako ušitý na míru

Vysoká kvalita, pestrost, originalita, nadčasovost a nápaditý design zaměřený na každý detail, to jsou atributy, které se vzájemně spojují v kolekcích značky CAMP DAVID. Jedinečné kolekce bohaté na propracované oblečení jsou rozděleny podle toho, k jakým příležitostem jsou určeny. Díky dobře promyšleným střihům se zdá, jako by byl každý kousek navržený přímo na tělo. Je tedy stoprocentní, že vašemu partnerovi bude vybraný kousek z kolekcí nejen dokonale slušet, ale ještě se v něm bude cítit jako v bavlnce. Váš muž zajisté ocení, když bude mít ve svém šatníku moderní, pohodlné a dobře padnoucí oblečení, na které se bude moci spolehnout v každém okamžiku.

Originální design a propracované střihy – to jsou základní atributy originální pánské značky CAMP DAVID.

Originální design a propracované střihy – to jsou základní atributy originální pánské značky CAMP DAVID.

CAMP DAVID obleče od hlavy až k patě

Zaujala vás značka CAMP DAVID a vašeho muže ještě víc? Doplňte jeho šatník několika kousky nebo ho rovnou oblečte od hlavy až k patě. To už necháme na vás 🙂 Vybrat pro něj můžete nejen charismatická pánská trička, hřejivé bundy nebo mu dopřát kouzlo nadčasové pánské košile.

CAMP DAVID obleče muže doslova od hlavy až k patě.

CAMP DAVID obleče muže doslova od hlavy až k patě.

Zdroj obrázků: MARY Fashion – CAMP DAVID

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail