Teplé leginy, punčochy, punčocháče a další podzimní a zimní móda Calzedonia je tady. Podívejte se na aktuální Calzedonia katalog pro podzim/zima 2014/2015.

V Calzedonia letos na podzim a v zimě kraluje černá, kterou doplňují decentní vzory nebo kovový třpyt ve zlaté nebo stříbrné. Jako hit sezóny nabízí Calzedonia katalog pro podzim/zima 2014/2015 leginy, které vypadají jako kožené kalhoty. Avšak na rozdíl od nich vám leginy umožní ještě pečlivější obepnutí kolem nohou. Bývají zateplené, takže se hodí skutečně i pro ty nejchladnější dny. Často dokonce simulují pro kožené kalhoty typické prošívání. Falešné kožené leginy Calzedonia vypadají skvěle s topy, svetříky a nejlépe pak s módními dlouhými svetry.

Kožené leginy jsou hitem sortimentu Calzedonia pro podzim a zimu 2014/2015.

Kožené leginy jsou hitem sortimentu Calzedonia pro podzim a zimu 2014/2015.

To však není celkový výčet legin z katalogu Calzedonia. Do kombinací budou skvěle vypadat celokrajkové leginy v kalhotovém střihu, ale také černé kalhoty s masivním zlatým pruhem po straně. Co k nim? Třeba obyčejný žebrovaný delší rolák nebo pulovr a kotníkové kozačky.

Kovové ozdobné efekty a krajka zdobí nové leginy z katalogu Calzedonia pro podzim/zima 2014/2015.

Kovové ozdobné efekty a krajka zdobí nové leginy z katalogu Calzedonia pro podzim/zima 2014/2015.

Calzedonia katalog nabízí černo-zlaté leginy také v decentnější kombinaci. Místo masivního pruhu na straně je boční část legin zdobená pouze zlatým řetězem.

Postranní lampasy na leginách Calzedonia ve zlatém provedení vypadají velice efektně. Model je z katalogu Calzedonia podzim/zima 2014/2015.

Postranní lampasy na leginách Calzedonia ve zlatém provedení vypadají velice efektně. Model je z katalogu Calzedonia podzim/zima 2014/2015.

FOTOGALERIE: Lookbook Calzedonia pro podzim/zima 2014/2015

Další trendy leginy v katalogu Calzedonia mají oblíbený vzhled takzvaných jeggin. Jsou to leginy napodobující džíny, často se skutečným pasem. V kolekci Calzedonia podzim/zima 2014/2015 ale najdeme také leginy se se zvířecími potisky nebo s masivními, ale barevně decentními ornamentálními vzory.

Úžasné jeggins Calzedonia – leginy napodobující svým designem vypasované džínsy. Model je z katalogu Calzedonia podzim/zima 2014/2015.

Úžasné jeggins Calzedonia – leginy napodobující svým designem vypasované džínsy. Model je z katalogu Calzedonia podzim/zima 2014/2015.

Calzedonia katalog – punčochy, punčocháče, podkolenky i módní ponožky

Další část Calzedonia katalogu obsahuje punčochy a punčocháče Calzedonia, které v zimě zahřejí a současně nám svým dekorem dokáží dotvořit celkový módní outfit. V sortimentu najdete punčocháče s pravými kovovými cvoky, s kovovým třpytem, punčocháče z krajky nebo punčochy zdobené krystalky sestavenými do obřích květin. Opět je kolekce převážně černá. Sortiment doplňují také cool podkolenky nebo ponožky Calzedonia, které můžete na podzim a v zimě obléct na klasické tělové punčocháče jako druhou vrstvu.

Punčocháče Calzedomia s opravdovými kovovými cvoky. Model je z katalogu Calzedonia podzim/zima 2014/2015.

Punčocháče Calzedomia s opravdovými kovovými cvoky. Model je z katalogu Calzedonia podzim/zima 2014/2015.

FOTOGALERIE: Produktový katalog Calzedonia pro podzim/zima 2014/2015

12...7

Calzedonia katalog podzim/zima 2014/2015 obsahuje mnoho povedených módních kousků, které se dobře nosí a jsou ideální módou do práce nebo do školy. Součástí sortimentu je pak běžný sortiment punčochového zboží v základních barvách.

Zdroj obrázků: Calzedonia

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail