Moderní bytová klimatizace umí snadno a za poměrně nízké náklady zvýšit komfort našeho bydlení. Ozdravuje prostředí, ve kterém žijeme, v létě příjemně chladí, některé modely nám umí v přechodném období, kdy ještě netopíme, rovněž pomoci s vytápěním.

Na nové domácí spotřebiče si zvykáme poměrně pomalu. Není to tak dávno, co myčka nádobí byla v našich domácnostech naprosto neznámým spotřebičem. Sušičkám prádla přicházíme na chuť až v posledních létech. Hned v závěsu za nimi jdou bytové klimatizace. Všechny tyto technické vychytávky dělají náš život příjemnějším. Vždyť kdo by raději léto netrávil v příjemně vychlazeném domově než v prostředí připomínajícím spíše saunu? Přitom stačí tak málo – klimatizace do bytu.

Bytová klimatizace zpříjemní i ozdraví bydlení v bytech i v rodinných domech. Pořizovací náklady ani náklady na provoz nejsou příliš vysoké.

Bytová klimatizace zpříjemní i ozdraví bydlení v bytech i v rodinných domech. Pořizovací náklady ani náklady na provoz nejsou příliš vysoké.

Klimatizace do bytu jako standard

Je krásné mít velká okna s perfektním výhledem a skvěle prosluněný byt s jihovýchodní či jižní orientací. Jenomže pak přijde léto a u nás v bytě se nedá vydržet. Děláme průvan, větráme na chodbu, kupujeme ne příliš funkční ventilátory, nebo raději naše domovy navštěvujeme až po jedenácté hodině večer, ale ani to není zárukou, že už v nich bude snesitelněji. Ložnice milujeme s orientací na západ, jenomže když nám ji pak podvečer letní sluníčko ještě v plné síle rozpálí, litujeme, že jsme si přece jenom nekoupili kompletně severně orientovaný byt. Slunce nenávidíme a letní období je doslova torturou. Řešení je přitom vždy po ruce – bytová klimatizace umí přehřáté byty i rodinné domy vč. podkroví účinně vychladit a nabízí i další benefity spojené s čištěním vzduchu v interiéru.

Chytré klimatizace jdou s moderní dobou: jsou tiché, vzdáleně ovladatelné i umí čistit vzduch.

Chytré klimatizace jdou s moderní dobou: jsou tiché, vzdáleně ovladatelné i umí čistit vzduch.

Chytré klimatizace pro bydlení ve 3. tisíciletí

Na trhu je dnes poměrně dost značek bytových klimatizací, které stojí za to blíže poznat. Firma ENCOFA nabízí klimatizace tradičních leaderů v oblasti klimatizace: LG, Toshiba, Samsung i Daikin. Jde o moderní řešení s chytrou diagnostikou, zabudovanými wi-fi technologiemi umožňujícími vzdálené ovládání i řízení jednotek pomocí mobilních telefonů. Nemusíte se bát, že ve vaší domácnosti bude kvůli klimatizaci hluk a průvan. Moderní klimatizace jsou velice tiché, klimatizace Samsung RAC R32 zas nabízí přímo „bezvětrnou“ klimatizaci Wind-Free. Model klimatizace LG AC12SQ Artcool zas čistí vzduch od mikroskopických částic a zápachu. Proto se hodí třeba do domácností se zvířaty, pro kuřáky, ale i všude tam, kde chceme mít kvůli dětem čistější vzduch. Daikin Emura FTXJ-MS obsahuje dokonce přímo stříbrný filtr na odstraňování alergenů při čištění vzduchu.

Firma ENCOFA nabízí poradenství, prodej i servis klimatizací.

Firma ENCOFA nabízí poradenství, prodej i servis klimatizací.

Nechte si doporučit vhodné řešení chlazení vašeho interiéru

Společnost ENCOFA však nabízí více než jen prodej klimatizací. Přijde se k vám podívat a zkonzultovat, jaké řešení je ideální právě pro vás. Klimatizaci vám pak nejen dodá, ale i kompletně namontuje, včetně potřebných stavebních úprav (pokud jsou nutné). Je jedno, jestli klimatizaci montujete do bytu, nebo do rodinného domu. Na všechny klimatizace pak máte 10 let záruku a k ruce perfektní servisní služby ENCOFA, kdykoliv se objeví problém. Obecně jsou ale klimatizace bezporuchová zařízení, která nám přinesou rozhodně více radosti než starosti.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail