Někdy si Prahu prostě zamilujeme natolik, že máme jedinou touhu – přestěhovat se tam a trvale v ní zůstat. Najít si pak třeba k pronájmu byt 2+1 Praha 3 za dobrou cenu, tak to je skutečná výhra. Jindy nás do hlavního města nažene studium, nebo práce. Když nechceme utrácet za drahé bydlení nejen v centru, ale v Praze obecně, skvělé bydlení lze najít i v okolí Prahy – třeba v Kladně.

Stále častěji se vydáváme do Prahy studovat a současně pracovat. Tato kombinace je docela náročná a rozhodně nám nesvědčí bydlení na koleji. Tam si jen stěží uhlídáme nerušené soukromí, když si třeba po práci potřebujeme odpočinout, abychom se mohli dát pro změnu vrhnout do učení. Ideální je samostatné bydlení. Klidně menší, ale bez spolubydlících. A samozřejmě co nejvíce v centru. Vyhovovat by vám mohl například pronájem garsonky Praha Modřany. Své království v širším centru si určitě zamilujete.

Byt v Praze je pro mnohé snem. Obvykle začínáme menším a později si s rodinou pořizujeme větší bydlení.

Byt v Praze je pro mnohé snem. Obvykle začínáme menším a později si s rodinou pořizujeme větší bydlení.

S rodinou přichází potřeba jít do většího a vlastního

Krásné studentské roky, či naše singles životná etapa, obvykle netrvají věčně. Stačí, že začneme žít v páru, a garsonka nám rozhodně nestačí. S dětmi pak do většího prostě musíme. I když se uskromníme, 2+1 je s dítětem minimum. Ideálním je byt v místě s dobrou dopravní dostupností, v prostředí, které se dá využít k trávení volného času s dětmi, s blízkými školkami, školami i s různými dostupnými kroužky. Byt 2+1 Praha 3 – to může být přesně to, co pro váš rodinný začátek hledáte. Praha 3 je skvělá pražská lokalita. Rovněž pro bydlení s dětmi.

Když máte hlouběji do kapsy, hledejte bydlení například v Kladně

Z Kladna je do Prahy skvělá dostupnost, ať již autem, tak i hromadnou dopravou. Takže dostat se do práce není problém. Byty jsou zde přitom stále výrazně levnější – k pronájmu i na prodej. Prodej bytu 2+1 Kladno bude rozhodně levější nabídkou, než jakékoliv 2+1 v Praze.

Rodina potřebuje větší byt. Někdy proto volíme větší mimopražský byt, i když pracujeme v Praze.

Rodina potřebuje větší byt. Někdy proto volíme větší mimopražský byt, i když pracujeme v Praze.

Pořádný byt pro rodinu za pár korun

Vyhledejte si třeba „byty 3+1 na prodej kladno svabinskeho“ a zjistíte, že cenově je Kladno nesrovnatelně levnější než Praha. Přitom život v Kladně je velice pohodový i pro rodinu. Je to hezké středně velké město s dobrými restauracemi, školkami i školami. A Prahu máte co by kamenem dohodil.

Zdroj obrázků: Depositphotos

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail