MotivP připravil další setkání Business Brunch pro personalisty a manažery. Témata pro podzim 2016 jsou již známá.

Téměř by se dal parafrázovat slogan jedné likérky: „I personalisté mají své dny.“ Protože je skutečně mají. MotivP Business Brunch dnes patří mezi nejvyhledávanější setkání personalistů jak u nás v České republice, tak na Slovensku. Nehasí se zde jen aktuální problémy, ale s předstihem se řeší především problémy na personálním trhu blízké budoucnosti. Přátelská atmosféra napomáhá živé výměně zkušeností personalistů z různých firem i z různých oblastí. Hlavní idea Business Brunch totiž staví na myšlence sdílení znalostí a zkušení.

Oblíbená setkání personalistů již tradičně pořádá MotivP. Přednášky Business Brunch se konají na různá témata v Praze, Brně, Ostravě a v Bratislavě.

Oblíbená setkání personalistů již tradičně pořádá MotivP. Přednášky Business Brunch se konají na různá témata v Praze, Brně, Ostravě a v Bratislavě.

Každoročně se setkání personalistů v Praze, Brně, Ostravě a na Slovensku v Bratislavě účastní přes 2000 lidí. Setkání jsou určena pro personalisty a HR manažery, ale i pro management firem, včetně jejich ředitelů. Právě nyní jsou v plném proudu přípravy již 124. setkání.

Jaká témata HR klub Business Brunch chystá v nejbližší době?

Září bude patřit tématu Konzultativní prodej. Nadrilované věty už v obchodu dávno neplatí. O tom, jak v nové době budovat dobré vztahy se zákazníky, a jak úspěšně prodávat v době, kdy má zákazník mnohem větší respekt než dříve, bude první ze třech podzimních Business Brunch.

V říjnu se v rámci akce MotivP naučíte, jak zjišťovat a rozvíjet kognitivní styly myšlení. Přednášející vám představí myšlenku, že neexistuje lepší a horší styl myšlení. Vždy záleží na situaci a problému.

Zajímavým tématem Business Brunch pro vás určitě bude Prevence ztráty nadšení. Syndrom vyhoření dnes pronásleduje mnoho zaměstnanců a je na personalistech i managementu naučit se mu u svých zaměstnanců předcházet.

Řízení lidských zdrojů je věda. Či už pro management nebo HR managery. Tradiční setkání MotivP Business Brunch pomáhají ve sledování nových trendů i vyměňování zkušeností.

Řízení lidských zdrojů je věda. Či už pro management nebo HR managery. Tradiční setkání MotivP Business Brunch pomáhají ve sledování nových trendů i vyměňování zkušeností.

Jako obvykle je pro HR managery vstup na tzv. business snídaně Business Brunch zdarma. Pro firmy poskytující služby personalistům je přednáška zpoplatněna částkou 5000 Kč (plus DPH). Přednášky opět povede pan František Hroník, přední český odborník na psychologii práce a řízení lidských zdrojů, současně uznávaný kouč, lektor a úspěšný manažer. Přihlaste se a přijďte v 8:30 na HR snídaně.

Zdroj obrázků: Shutterstock

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail