Bundy Gate v leteckém stylu vám pomohou překlenout chladnější dny konce léta a nadcházející podzimní počasí. Vyberte si!

Počasí se začíná čím dál tím více podobat podzimnímu a i čistokrevný podzim brzy zaklepe na dveře. V čem vyrazit ráno, dokud je ještě chladněji, nebo co si obléct, když je venku deštivo a chladno? Zkuste letecké bundy Gate.

Bundy Gate 2014 v leteckém stylu

Bundy Gate v leteckém stylu jsou nestárnoucí klasikou, ale také horkým módním trendem. Praktická bunda Gate se dá snadno kombinovat se sportovní, elegantní, ale také s klasickou džínovou módou. Gate bundy se hodí jak ke kalhotám, tak k sukním a šatům bez rozdílu jejich délky. Kdo má odvahu, může zkusit také originální kontrasty a leteckou bundu Gate zkombinovat třeba s koktejlkami, nebo dokonce s dlouhými šaty.

Módní bundy Gate v leteckém stylu: černá bunda s kapsami.

Módní bundy Gate v leteckém stylu: černá bunda s kapsami.

Černá bunda Gate z aktuálního sortimentu značky vyniká především čtyřmi velkými povrchově našitými kapsami. Červená bunda Gate zas zaujme přechodovým barevným stínováním. Kapsy ji samozřejmě také nechybí, ale jsou skryté a uzavíratelné na zip.

Bunda Gate v leteckém stylu: červená bunda s efektním stínováním.

Bunda Gate v leteckém stylu: červená bunda s efektním stínováním.

Obě podzimní bundy Gate 2014 v leteckém stylu jsou k nerozeznání od kůže. Přitom jejich moderní materiál vám umožní bez problému je doma oprat a cena je také zdaleka nižší než za kožené bundy. Bundy Gate koupíte za 898 Kč.

Zdroj obrázků: letecké bundy Gate

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail