Pořád jste se dostatečně nepřichystaly na letošní zimu a v šatníku vám schází pořádná bunda nebo kabát? Podívejte se na bundy a kabáty z New Yorker!

New Yorker je jedna z nejoblíbenějších módních značek v Česku, Sortiment je levný a široký, jediné co mi snad na nakupování v New Yorker vadí je zmatek na věšácích v prodejnách. Ale třeba to v někom naopak zvedá ten správný nákupní adrenalin. Bundy a kabáty New Yorker samozřejmě nabízí také, vždyť jde o jeden z hlavních zimních kousků šatníku. Takže zatímco na svetry a pulovry New Yorker jsme se koukli přednedávnem, dnes se mrkneme na to, co budeme podle New Yorker nosit přes ně.

Bundy a kabáty New Yorker – kolekce podzim/zima 2014/2015.

Bundy a kabáty New Yorker – kolekce podzim/zima 2014/2015.

Dámské bundy New Yorker pro zimu 2014/2015

Krátké bundy New Yorker jsou velice módní

Lehké bundičky do chladnějších místností, „utíkáčky“ do auta, i hřejivé super bundysortiment New Yorker nabídne z každého nějaký ten kousek. Mne v sortimentu zaujaly krátké bundy do pasu, které sice nejsou extra teplým kouskem, ale rozhodně vypadají velice dobře. Jedna z bund napodobuje tradiční křivák, druhá New Yorker bunda přiznává kombinaci flauše v barvě pepř a sůl s umělou kůží. K džínám, k černým kalhotám, ale také k sukni, jsou tyto krátké bundy famózní. Jako kombinaci doporučuji boty v moto stylu.

Krátké bundy z New Yorker – kolekce podzim/zima 2014/2015.

Krátké bundy z New Yorker – kolekce podzim/zima 2014/2015.

FOTOGALERIE: Bundy New Yorker – zimní katalog 2014

Bundy New Yorker umí zahřát

Možná si ale říkáte, co tam po krátkých módních bundičkách, když mrzne a venku nám drkotají zuby. New Yorker bundy však umí také zahřát. Krátké i delší pérovky či štědře zateplené bundy jsou základem zimního sortimentu. Černé i krémové, módnější i sportovnější –sortiment s bundami je skutečně bohatý a hlavně teplý. Takže i když se meteorologové dušují, že se máme připravit na pořádně třeskutou mrazivou zimu, v těchto teplých bundách nezmrzneme.

Teplé zimní bundy New Yorker – kolekce podzim/zima 2014/2015.

Teplé zimní bundy New Yorker – kolekce podzim/zima 2014/2015.

Tradiční parka i bundy v punk stylu

Možná máte vyhraněný vkus a možná se pídíte spíše po módních výstřelcích. Obojí vám je New Yorker schopen splnit. Začneme tradiční parkou. Tato oblíbená bunda specifického tvaru nechybí ani v NY sortimentu. Parky New Yorker mají praktické kapuce, standardní dlouhou délku i stahovaní v pase na šňůrku. Tento oblíbený střih bundyparka – se sice nosit nepřestává již řadu let, ale letos má opět nad jinými bundami navrch.

Bundy – parky najdete v sortimentu New Yorker v několika modelech.

Bundy – parky najdete v sortimentu New Yorker v několika modelech.

Kdo hledá módní trendy, měl by si všimnout bundy New Yorker v punk stylu. Punk je módním hitem sezóny a často sází na kostkované vzory, napodobování kůže a na tradiční černo-červené barevné kombinace.

New Yorker bundy v punk stylu – kolekce podzim/zima 2014/2015.

New Yorker bundy v punk stylu – kolekce podzim/zima 2014/2015.

Cool módní bundy New Yorker s krajkou i s kohoutí stopou

Nakonec se ještě podíváme na skutečné módní perly. Věřili byste, že se rukávy zimní bundy dají ušít z krajky, nebo že se jako potisk zimní bundy použije tradiční módní vzor kohoutí stopy? Já jo, protože odkdy jsem viděla auto pomalované kohoutí stopou, už mne hend tak něco nepřekvapí, ale přece… Móda New Yorker nenechala pozadu žádný módní trend a co jiní „pustili“ leda tak na šatičky, v New Yorker z toho klidně ušili bundy.

Módní bundy z New Yorker sází na módní trendové prvky, jakými je krajka nebo vzor kohoutí stopy.

Módní bundy z New Yorker sází na módní trendové prvky, jakými je krajka nebo vzor kohoutí stopy.

Kabáty New Yorker pro zimu 2014/2015

Kratší a tříčvrťové kabáty v katalogu New Yorker střídají méně a více zdařilé kousky. Některé bych spíše nedoporučila, nepřipadají mi zrovna fashion. Ale rozhodně nejsou k zahození všechny. Už delší dobu hledám hezký černý v pase zúžený tříčvrťový kabát a v New Yorker kolekci jsem našla hned dva. Mezi kabáty New Yorker nepřehlédněte ani hezký kabát v navy stylu s výraznými knoflíky a zajímavými červeným švy na rubu.

Kabáty New Yorker pro sezónu podzim/zima 2014/2015.

Kabáty New Yorker pro sezónu podzim/zima 2014/2015.

FOTOGALERIE: Kabáty New Yorker – zimní katalog 2014

Zdroj obrázků: New Yorker – katalog podzim/zima 2014/2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail