Pro profesionální nehtová studia i pro každého, kdo miluje manikúru, je tady bruska na nehty JSDA JD105H, která zrychlí a zkvalitní modeláž nehtů.

Kvalitní bruska na nehty je základní výbavou každého nehtového studia – menšího i velkého. Brusky na nehty umí výrazně zrychlit práci na modeláži nehtů a zpřesnit i zkvalitnit práci. Frézka na nehty JSDA JD105H (výkon 65 W – pink), uspokojí i nejnáročnější kosmetická a nehtová studia. Je univerzální a hodí se jak pro manikúru, tak pro pedikúru. Bruska má regulovatelné otáčky, snadno nastavitelné až do maximální rychlosti 35 000 otáček za minutu a má obousměrný chod.

Bruska na nehty JSDA JD105H patří do každého profesionálního nehtového studia. Hodí se na manikúru i pedikúru.

Bruska na nehty JSDA JD105H patří do každého profesionálního nehtového studia. Hodí se na manikúru i pedikúru.

Bruska na nehty JSDA JD105H se nepřehřívá!

U brusek se často setkáváme s nepříjemnou vlastností – se zahříváním rukojeti. To u přístroje JSDA JD105H nepocítíte. Rukojeť se nezahřívá, je odvětrávaná a spolu s nízkou hladinou vybrací šetří ruce manikérky či pedikérky. Zatímco u levných neznačkových výrobků se rukojeť brusky na nehty za provozu běžně dostane až na teplotu nad 56 ℃, u přístroje Nehtyprofi Bruska na nehty JSDA JD105H se teplota nezvedne ani během provozu nad 5 stupňů ve srovnání s teplotou bez zatížení. I při dlouhém provozu tedy pracujete s bruskou při maximální teplotě rukojeti 30 ℃.

Bruska na nehty se řídí pohodlně nožním pedálem. Zajímavá je také životnost motoru, která je až 3500 hodin. Jde o skutečně kvalitní zařízení s japonskými kuličkovými ložisky, které jsou zárukou dlouhé životnosti nehtové brusky i jejího bezproblémového provozu. U levných čínských ložisek je provozní životnost mnohem kratší.

Nákup na Nehtyprofi.cz je zárukou, že koupíte originální brusku JSDA Power v nejvyšší kvalitě

Nákup na Nehtyprofi.cz je zárukou, že koupíte originální brusku JSDA Power v nejvyšší kvalitě

Brusky na nehty JSDA Power a jejich přednosti

V nabídce Nehtyprofi.cz najdete více druhů brusek na nehty, včetně dalších výrobků JSDA. Zatímco frézky na nehty JSDA jsou uzpůsobené provozu profesionálních kosmetických studií, pro domácí použití se dostatečně hodí ruční Nehtyprofi Bruska na nehty mini.

Brusky na nehty JSDA Power patří mezi nejkvalitnější přístroje tohoto typu na trhu. Charakterizují je neustále inovace, lpění na kvalitních součástkách s dlouhou životností a propracovaná ergonomie produktů. Nákup na Nehtyprofi.cz je zárukou, že koupíte originální brusku v nejvyšší kvalitě. Rozhodně se nenechte zmást levnými napodobeninami originálních JSDA Power. A jak se pozná originál od napodobeniny? V první řadě díky originálnímu číslu produktu, které je vyryto na každé rukojeti. No a samozřejmě kvalitou samotného zařízení a komfortem při jeho provozu, který je nesrovnatelný s levnými čínskými kopiemi.

Zdroj obrázků: Nehtyprofi.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail