Oblečte s novou sezónou do nového outfitu i svůj notebook. Brašna na notebook od Abags vás překvapí obrovským množstvím pestrých vzorů.

Někdy si potřebujeme hned po ránu dodat pořádnou dávku optimismu, abychom se vůbec vykutáleli z domu  – opět jako každý den do pracovního procesu. Stresuje nás to, co jsme nestihli dodělat, nechce se nám opět na poradě poslouchat kritiku za to, že se nám nedaří tak, jak by se dařit mělo. Nebo jdeme do školy, jako obvykle o 100% připravenosti řeč být nemůže. To jsou chvíle, kdy nám může pomoci móda. Třeba právě ta, kterou je designová brašna na notebook. K dobré náladě vám rozhodně nepomůže žádná univerzální a nudná černá klasika. Nezvednou vám ji ani příliš těžké kožené brašny, které bychom měly zejména my ženy raději ponechat mužům. Nám ženám dá mnohem více pohodlí taška na notebook z lehčího nepromokavého materiálu, která navíc umožňuje větší pestrost barev a vzorů. Pokud hledáte tašku na notebook, která vám vlije do žil dobrou náladu, podívejte se na sortiment dámských brašen pro notebooky od Abags.

Brašna na notebook z Abags.cz vyniká pestrou nabídku vzorů. Sortiment Abags dnes zahrnuje přes 800 různých produktů.

Brašna na notebook z Abags.cz vyniká pestrou nabídku vzorů. Sortiment Abags dnes zahrnuje přes 800 různých produktů.

Brašny na notebook Abags nekoupíte nikde jinde, než v e-shopu této značky To proto, že jde o výrobky této firmy. Brašna na notebook je v nabídce v až neuvěřitelné paletě vzorů a dokonce ve tvaru více uzpůsobeném nám ženám. S novou módní sezónou 2016 tak do nového kabátku oblečete nejen sebe, ale i vaši novou stylovou notebookovou tašku.

Brašna na notebook od Abags.cz je nejen hezká, ale i praktická

První, čím vás brašna na notebook od Abags překvapí, je její již zmíněná pestrost. Obchod Abags.cz nabízí efektní puntíkové vzory, květinové potisky i oblíbené černobílé vzorované variace vzorů. Značkové tašky jsou opatřeny uchem do ruky a odepínacím popruhem na rameno. Skvěle je vyřešen vnitřní prostor brašny na notebooky. Ten je členěn na několik praktických kapes, takže se nám rozhodně v této praktické notebookové kabelce podaří udržet pořádek, i když ní nahradíme naši klasickou kabelku a budeme v ní kromě laptopu nosit i všechny ty naše dámské serepetičky.

Brašna na notebook z Abags.cz vyniká pestrou nabídku vzorů. Sortiment Abags dnes zahrnuje přes 800 různých produktů.

Brašna na notebook z Abags.cz vyniká pestrou nabídku vzorů. Sortiment Abags dnes zahrnuje přes 800 různých produktů.

Výhodou moderních brašen na notebooky od Abags je i to, že ať už vlastníte malý osmipalcový notebook, nebo máme velkého, až sedmnáctipalcového pomocníka, pro všechny tyto velikosti si brašnu v nabídce snadno vyberete. Dokonce si lze ve stejném designu a vzoru vybrat i obal na notebook, obal nebo pouzdro na tablet, případně vše dovést k dokonalosti dámskou kabelkou ve stejném nebo ladícím vzoru. Tašky na notebooky tak stylově doladíte do stejného kompletu doplňků.

Zdroj obrázků: Abags.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail