Dámy prostě rády riskují. Co na tom, že nebezpečí úrazů na vysokých podpatcích je téměř rovné nebezpečí úrazu za volantem! Letos se to na Oscarech vymstilo Jennifer Lawrence, která 152 metrů dlouhý červený koberec nedokázala zdolat bez pádu. Přesto však – Oscaři jsou nejen skvostnou přehlídkou šatů, ale také bot. Pojďte se podívat, který boty zanechaly své stopy na červeném koberci letošních Oscars 2014!

Možná jste fanynkou takto šílených bot, možná dáte zapravdu Sarah Jessica Parker, která při uvádění své první vlastní kolekce bot „bojovala“ za „normální“ výšku podpatku. Zdá se ale, že dress code pro dámy na oscarovský slavnostní večer udělování cen filmové akademie obsahoval příkaz, že výška podpatku nesmí být pod 10 cm. Alespoň podle toho vypadaly boty celebrit. Vysoký podpatek si neodpustila ani těhulka Kerry Washington. Ta dorazila ve vysokých stříbrných semišových louboutinkách celými posetými stříbřitými krystaly. Tyto boty přijdou zhruba na 70 000 Kč.

Kerry Washington je v pokročilém stádiu těhotenství, avšak ani proto se nevzdala podpatků. Dorazila v lodičkách od Christian Louboutin.

Kerry Washington je v pokročilém stádiu těhotenství, avšak ani proto se nevzdala podpatků. Dorazila v lodičkách od Christian Louboutin.

Velký pád na červeném koberci!

Podpatky zradily herečku Jennifer Lawrence. Obří podpatek neudělala nositelnějším ani platforma a řemínek kolem nártu. Prostě na podpatcích občas padáme. Naštěstí se to vše obešlo bez zlomených nohou, vymknutých kotníků či roztržených šatů – ale jen tak tak.

„Padací“ boty z oscarovského outfitu Jennifer Lawrence jsou z dílny Brian Atwood. Model bot Tribeca je z černého saténu.

„Padací“ boty z oscarovského outfitu Jennifer Lawrence jsou z dílny Brian Atwood. Model bot Tribeca je z černého saténu.

Boty se držely spíše umírněné barevnosti, vzhledem k barvám večerních rób byly bílé a krémové. Občas se objevila dnes již dost zatracovaná černá a univerzální metalické odstíny. Barevných krásek pro nožky jsme na Oscarech letos příliš neviděly.

Oscars 2014 – boty na červeném koberci

Zdroj obrázků: repro blog

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail