Jak vypadá nejkrásnější tvar lodičky, elegantní, ženský a sexy, to připomínají boty Dolce&Gabbana. Nemyslím, že jen náhodou mají jméno Kate. (Že by Middleton?)

Svět propadl extravagantním botám, které však ne vždy přidávají naší postavě na kráse. Platformy, masivní podpatky, neslušivé kotníkové výšky či ne zrovna nejelegantnější žabky. Boty Dolce&Gabbana toto vše mají ve svých kolekcích, ale k tomu teď ještě přidali lodičku, která je archetypem krásné dámské boty. Nádherný tvar boty Dolce&Gabbana je jemně špičatý a má nádherný tenký rovný jehlový podpatek. Tato lodička vás pokaždé udělá krásnější a elegantnější. Je to bota, kterou nikdy nic nezkazíte, tedy možná kromě svých nohou. Protože na městské dlažbě je chůze v těchto botách nebezpečným a adrenalínovým sportem.

Boty Dolce&Gabbana Kate

Boty Dolce&Gabbana – jakou jste Kate?

Nové boty Dolce&Gabbana dostaly jméno Kate. V kolekci jsou nádherné tmavé pastely – žlutý, červený a modrý, ale také boty-lodičky módně potažené černou krajkou a to v různých barvách podkladu včetně černého. Nechybí ani lodičky s leopardím potiskem. A Domenico Dolce a Steffano Gabbana se ptají – jakou jste Kate? Které si vyberete? Mne spíše ale napadá otázka, pro kterou Kate jsou?

Boty Dolce&Gabbana: Jeden z barevných modelů Kate.

Boty Dolce&Gabbana: Jeden z barevných modelů Kate.

Já myslím, že dlouho hledat nemusíme. Módní ikona dneška, Kate Middleton, je známá svojí láskou k tomuto archetypálnímu tvaru lodiček. I když v jejím botníku se najdou i jiné modely, běžně se v médiích propírá, že měla na sobě „zas ty stejné“ lodičky tělové barvy. Kate Middleton nosí boty především od Jimmy Choo, i když obula už i lodičky Rupert Sanderson, L. K. Bennett nebo sandály a boty Stuart Weitzman. A tak se nejspíš Domenico Dolce a Steffano Gabbana rozhodly udělat v kolekci Dolce&Gabbana boty, kterým Kate Middleton neodolá – a proč je nenazvat rovnou, zcela (ne)nápadně Kate?

Chcete je? Boty Dolce&Gabbana vás budou něco stát!

Nejlevnější boty Dolce&Gabbana v kolekci Kate jsou ty v pastelových barvách. Oficiální cena je 595 €. Pokud jsou potažené krajkou, cena šplhá na 725 € nebo na 745 € v závislosti na barvě podkladu. Nejdražším modelem jsou lodičky Dolce&Gabbana s leopardím potiskem. U nich se cena vyšplhala na 760 €. Takže jde se investovat do módy!

Zdroj obrázků: boty Dolce&Gabbana Kate

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail