Defilé módní přehlídky Beáty Rajské na Unique Fashion Week podzim 2014.
Defilé módní přehlídky Beáty Rajské na Unique Fashion Week podzim 2014.

Beata Rajská – módní kolekce podzim/zima 2014/2015

Beata Rajská představila svoji módní kolekci pro podzim/zima 2014/2015. Černo-černá kolekce představuje modely denních šatů a outfitů i večerní modely.

Minulý týden patřil v Praze opět módě. Tentokrát se konal Unique Fashion Week, který kromě českých návrhářů představil na přehlídkách také značky v Česku etablovaných butiků – těch masovějších, jako je Karen Millen, ale také těch luxusnějších, jakými je například butik Obsession. Mezi hvězdy Unique Fashion Week Fall 2014 patřila také česká módní návrhářka Beata Rajská. Ta na módní přehlídce představila svoji kolekci pro podzim a zimu 2014/2015.

Beata Rajská představila svoji módní kolekci pro podzim/zima 2014/2015.
Beata Rajská představila svoji módní kolekci pro podzim/zima 2014/2015.
FOTOGALERIE: Beata Rajská – podzim/zima 2014/2015

Beata Rajská představila svoji módní kolekci pro podzim/zima 2014/2015.

Beata Rajská – černo-červená sezóna podzim/zima 2014/2015 přichází!

Celá barevnost podzimní a zimní kolekce Beaty Rajské se nese v omezené barevnosti. Slovo dostala pouze černá a červená. Milovnice černých šatníků ale zklamu a jsem tomu upřímně moc ráda. Čisto černých modelů je v kolekci naštěstí poskrovnu a slovo dostává spíše módní červený odstín této sezóny, kterému se říká Aurora red. Série krátkých šatů nad kolena si podává ruku s podzimním trendem zkracování délek sukní a šatů. Šaty od Beaty Rajské z kolekce podzim/zima 2014/2015 přinesou eleganci vašemu šatníku do práce, ale můžete je nosit také jako malé černé nebo „malé červené“. Ideální kombinace – šaty od Rajské a černé lodičky od Louboutina s červenou podrážkou!

Nádherné červené minišaty s odhaleným ramenem a soudkovitou sukní z kolekce Beata Rajská – podzim/zima 2014/2015.
Nádherné červené minišaty s odhaleným ramenem a soudkovitou sukní z kolekce Beata Rajská – podzim/zima 2014/2015.
Červené pouzdrové šaty od Beaty Rajské (podzim/zima 2014/2015) zdobí dva černé pruhy.
Červené pouzdrové šaty od Beaty Rajské (podzim/zima 2014/2015) zdobí dva černé pruhy.

Mezi hrubšími tkaninami, ze kterých Beata Rajská navrhla kabáty, módní pelerínu i dámský kostým, vyniká hrubá pletenina ve stylu pepř-sůl-chilli. Tříbarevný úplet působí dokonale v kombinacích s dalšími Aurora red nebo černými kousky v kolekci.

Nejúžasnějšími modely v kolekci Beaty Rajské jsou černé modely s červenými 3D aplikacemi. Šaty soudkovitého střihu zdobí rudé lísky po celé délce rukávu, černý kostýmek osvěžuje několik červených lístků rašících z kapes a ladící čepice. 3D lístky zdobí i další černé, ale také červené modely, přitom vždy zůstávají červené.

Nádherný kostýmek s pelerínou od Beaty Rajské v provedení pepř-sůl-chilli. Model je z kolekce podzim/zima 2014/2015.
Nádherný kostýmek s pelerínou od Beaty Rajské v provedení pepř-sůl-chilli. Model je z kolekce podzim/zima 2014/2015.
Dokonalá kombinace Auro red modelů a kousků v provedení pepř-sůl- chilli od Betay Rajské (podzim/zima 2014/2015).
Dokonalá kombinace Auro red modelů a kousků v provedení pepř-sůl- chilli od Betay Rajské (podzim/zima 2014/2015).
Módní přehlídka na Unique Fashion Week Fall 2014

Party šaty a šaty na ples od Beaty Rajské

Poslední část módní přehlídky na Unique Fashion Week Fall 2014 patřila koktejlovým šatům a večerním róbám Beaty Rajské. Červenou Rajská ještě více ozvláštnila leskem flitrů sestavených v jakýchsi plošných mapách ve dvou odstínech tón v tónu. Další šaty zůstaly opět v Aurora red odstínu a jen již dříve použité zdobení 3D lístky je tentokrát ještě bohatší a pompéznější. Beata Rajská jej použila i na dlouhých večerních červených šatech v kolekci.

Koktejlové a večerní šaty z kolekce Beaty Rajské por podzim/zima 2014/2015.
Koktejlové a večerní šaty z kolekce Beaty Rajské por podzim/zima 2014/2015.

Černé modely koktejlových šatů a také dlouhé plesové šaty Rajská vytvořila z celoplošných horizontálních překladů. Vzniká tak nádherný moderní dekor s geometrickou duší.

Nejluxusnější šaty z kolekce Beaty Rajské pro podzim a zimu 2014/2015: černý krajkový model večerních šatů. Na obrázku vidíte také návrhářku Beatu Rajskou.
Nejluxusnější šaty z kolekce Beaty Rajské pro podzim a zimu 2014/2015: černý krajkový model večerních šatů. Na obrázku vidíte také návrhářku Beatu Rajskou.

Vrcholem přehlídky nebyly sice svatební šaty, jak tomu u mnoha přehlídek bývá. Přesto top model kolekce nechyběl. Byly jím dlouhé černé večerní šaty Beaty Rajské s nádhernou krajkou a dvojitou sukní. Šaty jsou bez ramínek a dlouhá krajková sukňová část kvůli své průhlednosti vyžaduje malinko odvahy a špetku dobré postavy.

Módní návrhářka Beata Rajská v červeném modelu ze své kolekce a s mladistvým účesem s čelenkou. Vede se za ruku s modelkou, která předvádí vrcholný kousek z její kolekce pro podzim a zimu 2014/2015 – krajkové černé večerní šaty.
Módní návrhářka Beata Rajská v červeném modelu ze své kolekce a s mladistvým účesem s čelenkou. Vede se za ruku s modelkou, která předvádí vrcholný kousek z její kolekce pro podzim a zimu 2014/2015 – krajkové černé večerní šaty.

Zdroj obrázků: Unique Fashion Week

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail