Každý kluk by se měl postavit na led v bruslích a s hokejkou v ruce. Brusle a hokejka jsou proto ideálním vánočním dárkem. Kvalitní nabízí Bauer.
Každý kluk by se měl postavit na led v bruslích a s hokejkou v ruce. Brusle a hokejka jsou proto ideálním vánočním dárkem. Kvalitní nabízí Bauer.

Bauer nabízí nejlepší vánoční dárky nejen pro malé hokejisty

Každý kluk by se měl postavit na led v bruslích a s hokejkou v ruce. Brusle a hokejka jsou proto ideálním vánočním dárkem. Kvalitní nabízí Bauer.

Nemusíte chtít mít doma zrovna nového Jaromíra Jágra nebo brankářskou legendu Dominika Haška. Přesto je dobré, pokud dítě má zájem o hokej, jej v tomto sportu podpořit. Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro vašeho malého hokejistu? Vsaďte na kvalitní hokejovou výstroj tradiční sportovní značky Bauer. Ta obléká hokejové profesionály, ale i amatérské milovníky hokeje či mladé začínající hokejisty, kteří sní o tom, že se jednou dostanou na hokejový Olymp tak, jako naše dvě již zmíněné hokejové legendy.

Mnohdy je to právě kvalitní hokejová výstroj, která podnítí děti k většímu zájmu o tento sport. Sáhněte po výstroji Bauer.
Mnohdy je to právě kvalitní hokejová výstroj, která podnítí děti k většímu zájmu o tento sport. Sáhněte po výstroji Bauer.

Bauer nabízí výstroj pro hráče i brankáře

Základní hokejová výbava, ale i speciální potřeby, různý textil, a nově i výstroj a pomůcky pro oblíbený street hockey – to je sortiment e-shopu Bauerhockey.cz. Koupíte zde kvalitní brusle, helmy, hokejky, hokejové rukavice, suspenzory, kalhoty, chrániče kolen i ramen, shafty, blady, nože a holdery, ribana, štulpny i hokejové dresy. Vše v jednom e-shopu s perfektními službami i odborným poradenstvím. Registrovaní zákazníci mají navíc zajímavé slevy.

Brusle jsou základ – pro hráče a brankáře se mohou lišit

Nejdůležitější částí hokejové výbavy jsou brusle. Mnohdy dokáže k hokeji přivést kluka právě zájem o bruslení, nebo jej od něj odradit dříve, než si poprvé sáhne na hokejku. Proto je důležité výběr bruslí nepodceňovat, nepokoušet se dítě obout do starých bruslí po tátovi, které již dávno ztratily potřebné vlastnosti. V e-shopu Bauer si brusle vyberete snadno podle velikosti, šířky boty, věkového určení, ceny i produktové řady.

Značka Bauer obléká celé spektrum hráčů: profesionály i malé nadějné začátečníky.
Značka Bauer obléká celé spektrum hráčů: profesionály i malé nadějné začátečníky.

Hledáte-li brusle pro brankáře, najdete je ve speciální sekci s brankářským vybavením, jako jsou lapačky, vyrážečky, betony, brankářské hokejky, masky i speciální chrániče. Potřebuje brankář skutečně jiné brusle? To rozhodně! Brankářská brusle musí nabídnout zesílenou ochranu proti střelám puku, ale i při nárazových střetech s hráči u branky. Bota musí perfektně sedět, být pevná, a to i přes již zmiňované zpevnění určitých částí brankářských bot.

Hokejky patří pod vánoční stromek

To říkám z vlastní zkušenosti. Kdy jsem dostal brusle, na to si nevzpomínám. Na svoji první hokejku pod vánočním stromečkem si ale vzpomínám velice dobře. Byla rovná a až následně se ohýbala na pravou či levou. Dnes se už hokejky prodávají přímo pro pravou nebo levou ruku. Bauer nabízí velice kvalitní hokejky pro začátečníky i ostřílené hráče. Jsou pevné a vydrží. Klasická hráčská hokejka se samozřejmě opět liší od té brankářské. Oba druhy koupíte v e-shopu Bauer.

Brusle, hokejka, či kompletní hokejová výstroj – to je ideální dárek pro kluky, kteří chtějí začít, nebo už začali s tímto v Česku zcela nejpopulárnějším sportem.
Brusle, hokejka, či kompletní hokejová výstroj – to je ideální dárek pro kluky, kteří chtějí začít, nebo už začali s tímto v Česku zcela nejpopulárnějším sportem.

Zdroj obrázků: Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu