Sangria barva – říká vám to něco? Je to módní bordó odstín pro sezónu podzim/zima 2014/2015. A na tuto barvu vsadil také Baťa.

Velkou část svých modelů nabízí právě v tomto módním odstínu. Obuv Baťa pro ženy i muže, sportovní obuv, ale také kabelky Baťa – to vše najdete  úžasném inspirativním odstínu sangria, jehož původ najdete v oblíbeném španělském nápoji.

Bordó odstíny Sangria / Módní kolekce Baťa podzim/zima 2014/2015

Bordó odstíny Sangria / Módní kolekce Baťa podzim/zima 2014/2015

Sangria odstíny jsou novou černou sezóny!

Pokud si do sangria odstínu, čili do tmavě bordó barvy doladíte boty i kabelku, směle je můžete kombinovat stejně, jako kdysi černé doplňky. Ty jsou ale už přežitkem a nové móda je mnohem barevnější. Takže proč nenahradit černou sangria bordó?

Tenisky jsou v módě i do dříve netradičních kombinací – podívejte se na Baťa tenisky v sangria odstínech.

Tenisky jsou v módě i do dříve netradičních kombinací – podívejte se na Baťa tenisky v sangria odstínech.

FOTOGALERIE: Baťa móda v sangria odstínech!

Díky sortimentu Baťa máte mnoho možností. Bordové vysoké kozačky najdete v kolekci v několika modelech, ještě více je v nabídce bordónízkých kozaček nebo zimních kozačkových bot. Baťa nabízí také nádherné bordó tenisky. A nemusíte v nich jít ani běhat. Poté co Karl Lagerfeld a Chanel rozpoutal teniskovou mánii a tenisky se nebál obout ani k Haute Couture modelům, jsou tenisky mnohdy skvělou fashion náhradou za lodičky a to i do outfitů, do kterých by byly dříve nepřípustné.

Baťa nevynechal módu zipů ani dekoračních lampasů

Zipovou mánii letos rozpoutalo mnoho návrhářů a značek. Vzpomeňte si třeba jen na modely s dekoračními zipy, které zahrnul do kolekce pro Lindex Jean Paul Gaultier. Podobně trendy jsou různé dekorační řemínky a lampasy. Líbila se vám například skvělá kolekce české módní designérky Hany Zárubové, kterou předvedla na letošním Designbloku? Tak právě ona stavěla na lampasech jako na designově funkčních prvcích. A boty od Baťa s jejími modely budou dokonale ladit.

Zipy a dekorační řemínky ve stylu lampasů zdobí obuv Baťa pro podzim/zima 2014/2015.

Zipy a dekorační řemínky ve stylu lampasů zdobí obuv Baťa pro podzim/zima 2014/2015.

Otevřené boky polobotek jsou hitem – koupíte je i v Baťa

Počasí se na konci října a v listopadu umoudří, pršet bude méně a i když nás čeká několik mrazivých nocí, přes den teploty v některých dnech vystoupají až ke 20 stupňům. A tak úžasný módní trend z boku otevřených polobotek dokonale využijete. Polobotky Baťa v tomto stylu nejdete hned v několika modelech. Rozhodně do nich neobouvejte ponožku! Jsou ideální na průhledné punčocháče a k nim se hodí jako oblečení kabát jako deka nebo módní pončo.

Zboku otevřené polobotky jsou hitem sezóny. Tyto jsou ze sortimentu Baťa z kolekce podzim/zima 2014/2015.

Zboku otevřené polobotky jsou hitem sezóny. Tyto jsou ze sortimentu Baťa z kolekce podzim/zima 2014/2015.

Zdroj obrázků: Baťa

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail