Pracujete ve zdravotnictví? Pokud se vám nezamlouvá bílá či modrá uniforma, je nejvyšší čas ji vyměnit za veselejší modely. Zákon, dokonce ani žádné předpisy nestanovují, že by měl personál v ordinaci a nemocnici nosit striktně bílé, modré či zelené halenky a kalhoty.

Americká módní značka Cherokeese se rozhodla nemocniční prostředí trochu rozveselit barevným zdravotnickým oblečením a rozšířila své produktové portfolio o barevné zdravotnické halenky, kalhoty, pláště, čepice a šaty. V pestrých odstínech si můžete zakoupit i zdravotnické potřeby, jako je fonendoskop. Především v dětských ordinacích udělá taková uniforma radost.

Děti se už nebudou bát chodit k doktorovi

Vzpomenete si na doby, kdy jste chodili k dětskému pediatrovi vy? Zřejmě máte v hlavě zafixované, že vaše paní doktorka nosila bílé tričko, kalhoty i plášť. Okolo krku měla šedý fonendoskop a na tváři žádný úsměv. Chcete, aby si přesně takhle pamatovaly děti i vás? Pokud ne, udělejte pro to maximum a investujte do kvalitních pracovních oděvů, které jsou nejen příjemné na dotyk a dobře se nosí, ale také vypadají moderně. Dámské zdravotnické halenky s potiskem zoubků jsou vhodné pro zubařky, zatímco varianty s medvídky se zase hodí do dětské ordinace.

Barevné pracovní oděvy do nemocnic

Především na dětském oddělení nachází barevné uniformy uplatnění, protože děti, které zde leží i několik týdnů, jsou skleslé, mnohdy bez nálady. Jakmile k nim na pokoj přijde paní doktorka v halence s pejsky a srdíčky, rozzáří se jim úsměv. Barevnou uniformu mohou však nosit nejen paní doktorky, ale i zdravotní sestřičky. Americká značka Cherokee nabízí jak dámské, tak i pánské provedení, a tak ani doktoři nepřijdou zkrátka.

Zdroj obrázků: Cherokee, Depositphoto, Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail