Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Celebrity propadly barevným vlasům – Kate Perry, Kelly Osbourne, Lady Gaga, Jordin Sparks nebo Joss Stone nás motivují k tomu, abychom zapomněly na to, že jedinou barevnou extravagancí pro vlasy může být červený odstín.

Modrá, fialová, žlutá nebo zelená už nejsou na vlasech ničím výjimečným. Co tak najít odvahu a ozvláštnit netradiční barvou i svoje vlasy? Jde to permanentně i tak, aby to šlo umýt. A jaký barevný účes zvolit? Připravili jsme pro vás velkou galerii více než 100 účesů, kterými se můžete inspirovat!

Začněte si hledat dobrého kadeřníka, nebo spíše koloristu. Ať už máte dlouhé vlasy, vlasy střednědlouhé, nebo hledáte účesy pro krátké vlasy, extravagantní barvy účesů v naší galerii vás rozhodně dostanou! Jediný problém může být ten, že ne každý kadeřník vám něco podobného bude ochoten a schopen vykouzlit. Lepší je najít specialistu – koloristu, který se barvami zabývá a barevný účes vám správně připraví. Kus námahy ale za tyto barevné účesy rozhodně stojí! Barvené vlasy už nejsou jen červenou masou – barvy na vlasy teď hrají všemi odstíny duhy a modré vlasy, zelené vlasy, fialové vlasy, růžové vlasy, žluté vlasy nebo multibarevné vlasy jsou velkým hitem!

FOTOGALERIE: Extravagantní barvy vykouzlí nepřehlédnutelné účesy!

12...5

Zdroj obrázků: účesy a účesové kolekce kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail