Pít, pít a pít – to je základem pro naše zdraví a krásu. Záleží však rovněž na tom, co pijeme. Pro kvalitní pitný režim je ideální barelová pramenitá voda.

O pitném režimu se toho namluví hodně. Pozitivní je, že o něm něco víme a že se k němu postavili čelem i zaměstnavatelé a jako jeden z benefitů pro zaměstnance dnes nabízí právě kvalitní pitný režim. Mnoho z nás však stále ve správném doplňování tekutin chybuje. Myslíme si, že vodu nahradíme čajem, kávou, nebo celý den pijeme různé minerálky. Ano, určitě je to příjem tekutin, ale to, co naše tělo potřebuje zejména, je pramenitá nemineralizovaná voda. Právě ta by měla tvořit až 80 % příjmu našich tekutin za den. Jak si zajistit příjem této vody v nejvyšší možné kvalitě? V jakýchkoliv podmínkách, v domácnosti, na chalupě nebo v kanceláři, nejlepší službu poskytne barelová voda. Výdejníky vody mají zabudovanou inteligenci a vodu umí ochladit a současně zahřát na potřebnou teplotu. Šetříte tak místo v lednici i energii na ohřívání vody. Je to praktické nejen v domácnosti, ale zejména v kancelářích. Společnost AQUARA dodává výdejníky na vodu, které jsou určeny pro stáčení barelové pramenité vody Svatojánský pramen. Dodává se v 18,9 litrových barelech. Luxusní variantou je ledovcová voda Aqua Angels v 11,3 l skleněných barelech.

Výdejníky na vodu AQUARA mají mnoho variací. Dodává se do nich barelová pramenitá voda.

Výdejníky na vodu AQUARA mají mnoho variací. Dodává se do nich barelová pramenitá voda.

Výdejníky na vodu AQUARA mají mnoho variací. Dodává se do nich barelová pramenitá voda.

Výdejníky na vodu AQUARA mají mnoho variací. Dodává se do nich barelová pramenitá voda.

Barelová pramenitá voda může téct i s designových aquamatů

Máte vysoké nároky na design svého interiéru? Společnost AQUARA nenabízí pouze běžné automaty na vodu, ale i designové aquamaty. Jsou výsledkem úzké spolupráce s evropským malířem a grafikem. Joe Muczka jr. vybral ze svých děl v soukromých sbírkách několik motivů, které byly ve formě unikátních reprodukcí použité jako design pro aquamaty společnosti AQUARA. Z každého obrazu vznikla limitovaná edice 250 ks unikátních přístrojů s certifikátem pravosti, originálním podpisem autora a současně s doživotní zárukou na přístroj AQUARA. Takže milovníci a mecenáši umění teď mají možnost potěšit se z uměleckého díla i jeho užitné hodnoty současně, když do něj bude umístěna kvalitní barelová pramenitá voda.

Kávovary do kanceláří

Další nabídkou společnosti AQUARA jsou kávovary na přípravu kvalitní kávy a čaje. V nabídce jsou kávovary na klasickou zrnkovou kávu, kapslové kávovary, ale i speciální výdejník vody ze zabudovanými zásobníky na rozpustnou kávu Expresso, cappuccino Fisapac a smetanu.

Společnost AQUARA dodává také kávovary.

Společnost AQUARA dodává také kávovary.

Společnost AQUARA nabízí prodej i pronájem svých přístrojů, pravidelnou dodávku barelové pramenité vody včetně dalších surovin (například sirupy nebo kávové kapsle) i servis a sanitaci všech dodávaných přístrojů.  

Zdroj obrázků: AQUARA

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail