Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Danea nyní nabízí pohodlné a stylové baleríny pro letošní jaro se slevou a mezi nimi také úžasný jarní a letní hit – krajkové baleríny. Přestože budeme tyto boty zjednodušeně nazývat krajkovými, je kolekce balerínek Danea mnohem rozmanitější. Krajka má totiž podobu háčkovaného úpletu, zdobené síťky nebo perforací.

Danea je obuv s překvapivě širokým sortimentem bot. Důkazem je i aktuální nabídka více než 130 modelů různých typů, střihů a barev dámských balerínek. Ale já se teď chci zaměřit na ty extra módní z nich – na krajkové baleríny a módní perforované boty tohoto typu.

Krajka, perforace, síťka – baleríny z Danea nevynechaly žádný extra aktuální módní trend

Krajkové boty budou letos na jaře a v létě extra módní. Krajka má tady více podob. Boty mohou být z klasické krajky, ale krajkou může být i zdobně perforovaná a vyřezávaná kůže boty (nebo jiného materiálu boty). Krajkou je i síťování, mnohdy dozdobeno různými třpytkami nebo krystalky.

Obuv Danea nabízí široký sortiment perforovaných, krajkových a síťovaných bot. Toto jsou baleríny, které byste v jarním sortimentu Danea neměly přehlídnout.

Obuv Danea nabízí široký sortiment perforovaných, krajkových a síťovaných bot. Toto jsou baleríny, které byste v jarním sortimentu Danea neměly přehlídnout.

Příjemný je jak široký sortiment, velká barevná škála, tak i ceny za balerínky. Danea prodává modely za 399 Kč nebo za 299 Kč. To už je cena po započtení slevy, kterou Danea aktuálně nabízí. A přestože na svém webu avizuje slevu až 20 %, je ve výsledku u balerínek mnohem vyšší. Vyberte se na nákupy svých jarních bot, ať máte možnost vybírat z celého aktuálního sortimentu.

Krajka, perforace a síťovaní – tak vypadají módní balerínky z Danea

Zdroj obrázků: Danea

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail