Kupte nebo prodejte auto bez bazaru! Nyní to jde díky službě Fairplayauto.cz mnohem jednodušeji a bezpečněji. Na přímém prodeji i nákupy vyděláte!

Prodej a nákup bez prostředníků se stal velkým hitem. Bez prostředníků chceme nakupovat a prodávat domy a nově i auta. Proč? Odpověď je jednoduchá. Nákup auta od majitele, nebo naopak prodej auta přímo zájemci se vyplatí. Na rozdíl od prodejů a nákupů aut přes autobazary získáme za prodej svého auta o desítky tisíc korun více, nebo jej naopak mnohem levněji koupíme. Není se čemu divit. Autobazary jsou firmy, které potřebují generovat zisk a platit svoji režii i zaměstnance. Jenomže my zas chceme auto dobře prodat nebo koupit. Auto inzerce přímých majitelů je součástí speciální online služby Fairplayauto.cz. To ale zdaleka není všechno. To, kvůli čemu často služby autobazaru využijeme je, že se spoléháme na to, že nám autobazar ověří, zdali auto nebylo kradené, jaký je jeho technický stav, nebo nám pomůže s financováním jeho nákupu případně s výhodným uzavřením pojistky. Jenomže jak poznat seriózní autobazar? Ten chce prodat! Proto je lepší si najít auto bez bazaru a využít službu, jakou je Fairplayauto.cz, která nám všechny tyto služby, které bychom dříve poptávali po autobazaru nabídne. Vždy za transparentních podmínek a zcela dobrovolně.

Auto bez bazaru koupíte nyní díky službě Fairplayauto.cz rychle a bezpečně.

Auto bez bazaru koupíte nyní díky službě Fairplayauto.cz rychle a bezpečně.

Auto bez bazaru lze nyní kupovat snadno a bezpečně

  1. Inzerce automobilů na stránkách Fairplayauto.cz roste spolu s vašim zájmem o tuto službu. Nabídněte přes ní své auto k prodeji, nebo zadejte svoji poptávku či hledejte, jaké auta od přímých majitelů jsou právě na prodej. Služba je velice intuitivním autorádcem pro nákup a prodej aut napřímo bez prostředníka s tím, že si snadno najdete auto přesně odpovídající vašim požadavkům.
  2. Historii vozidla si ověříte přes Fairplayauto.cz na stránkách služby CEBIA a to za zvýhodněnou cenu.
  3. Současně vám Fairplayauto.cz doporučí odborníky pro ověření technického vozidla ze svých smluvních partnerů. Ale samozřejmě vždy můžete využít poradce vlastního.
  4. Přímo přes službu si můžete domluvit rovněž financování nákupu automobilu nebo jeho pojištění.

Fairplayauto.cz – služba skutečně jen pro soukromníky!

Služba Fairplayauto.cz skutečně garantuje, že v její nabídce jsou jenom nabídky a poptávky soukromníků. Pro autobazary a profesionální přeprodejce automobilů platí přísný zákaz využívání služby. I proto je na jeden kontakt omezený maximální počet inzerátů.

Zdroj obrázků: FL, Fairplayauto.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail